ویزیت در منزل

آشنایی با مراقبت های قلبی یا CCU - خدمات پزشکی و درمان در منزل حکیم برتر

09125934952

مراقبت های قلبی

مراقبت های قلبی یا CCU

, -

نظرات برای این پست بسته شده است.

مراقبت های قلبی یا CCU

واحد مراقبت های قلبی یا CCU منطقه ای از بیمارستان است که در آن بیماران مبتلا به مشکلات قلبی قرار می گیرند. پرستارانی که در CCU کار می کنند، آموزش هایی در مورد نحوه مراقبت از بیماران مبتلا به مشکلات قلبی انجام داده اند. پزشکانی که برای بیماران در CCU مراقبت می کنند، آموزش های تخصصی در تشخیص و درمان مشکلات قلبی نیز دریافت کرده اند.
این بخش شامل نظارت قلب برای بیماران با طیف وسیعی از شرایط از جمله حملات قلبی می باشد. پرستاران و پزشکان بسیار متخصص قلب، برنامه های فردی برای مراقبت از هر بیمار را ارائه می دهند که ممکن است شامل روش های مداخله ای قلبی، مراجعه به مراکز تخصصی و پیگیری های سرپایی باشد.

بیماری های خطرناکی که در بخش CCU تحت مراقبت هستند:

نارسایی احتقانی قلب حاد
سندرم های کرونری حاد
آریتمی قلبی
بیماران قبل و بعد از مداخله اقدامات قلبی
انفارکتوس میوکارد
اختلالات ریتم قلب

بیماران تحت درمان در آزمایشگاه کاتتر قلب عبارتند از:

آنژیوگرافی
مطالعات الکتروفیزیولوژی
ایمپلنت ایمن سازی قلب دیفیلتراتور
مداخله عروق کرونر (PCI)
پیوند دهنده موقت / دائمی

تسهیلات بخش CCU شامل موارد زیر است:

پمپاژ بالون داخل آئورت (IABP)
نظارت همودینامیک مهاجم
تهویه غیر مخرب (NIV)
همودیالیز بر روی بیماران کلیوی که نیاز به نظارت قلب دارند

مطالب دیگر :

درمان در منزل , مشاوره پزشکی آنلاین, مشاوره پزشکی اینترنتی, ویزیت پزشک در منزل, پشتیبانی پزشکی ،آمبولانس خصوصی ، آزمایش خون در منزل, انجام آزمایش خون در منزل, گرفتن آزمایش خون در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, وصل سرم در منزل, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ،پانسمان زخم در منزل ،نوار قلب در منزل، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ،تنقیه در منزل ، خدمات رادیولوژی در منزل, رادیولوژی در منزل, درمان در منزل تهران ، تزریقات در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران،شستشوی گوش در منزل

× مشاوره رایگان با پزشک