ویزیت در منزل

غذای ارگانیک و کاهش سرطان

09125934952

غذای ارگانیک

غذای ارگانیک و کاهش سرطان

, -

نظرات برای این پست بسته شده است.

غذای ارگانیک ممکن است در برابر سرطان ها شما را محافظت کند
طبق یک مطالعه جدید، مصرف مواد غذایی ارگانیک در برابر سرطان ها شمارا محافظت خواهد کرد.!!!
این مطالعه در آخرین شماره مجله JAMA Internal Medicine منتشر شده است ، افرادی که بیشتر غذاهای ارگانیک مصرف می کنند کمتر در معرض خطر ابتلا به سرطان در مقایسه با افراد دیگر قرار می گیرند.
جولیا باودری، یکی از اپیدمیولوژیست ها در موسسه ملی د لا سانت در فرانسه توضیح داد که برای این مطالعه آنها رژیم غذایی ۶۸،۹۴۶ نفر بزرگسال فرانسوی را مورد بررسی قرار دادند. از این شرکت کنندگان بیش از سه چهارم زن بودند و در اواسط دهه چهل سالگی عمر خود قرار داشتند. آنها بر اساس مصرف ۱۶ محصول ارگانیک از قبیل میوه ها و سبزیجات، غذای آماده به غذا، گوشت و ماهی، ادویه جات ترشی جات، ادویه جات ترشی جات و روغن های گیاهی و مکمل های غذایی، به چهار گروه تقسیم شدند. تمام شرکت کنندگان به طور متوسط ​​حدود چهار و نیم سال مواد غذایی فوق را مصرف کردند .
به منظور دستیابی به نتایج، محققان بر اساس علت سرطان، ریسک و مزایای مرتبط با غذاهای ارگانیک و غیر اورگانیک را مورد تحلیل قرار دادند. آنها اشاره کردند که افرادی که بیشتر غذاهای ارگانیک مصرف می کردند، ۲۵ درصد احتمال ابتلا به سرطان در آنها کمتر بود و خطر ابتلا به سرطان سینه پس از یائسگی ۲۱ درصد کمتر از افرادی بود که غذاهای غیرارگانیک مصرف می کردند.

مطالعه بیشتر

× مشاوره رایگان با پزشک