برچسب ها

 • ارایه خدمات درمانی در منزل - حکیم برتر 02177090019

  مرکز ارائه خدمات پزشکی در منزل حکیم برتر با کادری مجرب و سابقه بیش از 5 سال آماده ارائه خدمات پزشکی در منزل یا محل کار به همشهریان میباشد 22961271 و 77090019 و 88343500 ویزیت پزشک متخصص در منزل و ویزیت متخصص عفونی در منزل و ویزیت متخصص داخلی در منزل و ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران و فرمانیه و پورابتهاج و دارآباد و پاسداران و بازدار و منظریه و جماران 22961271

   ارایه خدمات درمانی در منزل - حکیم برتر 77090019  و  ویزیت پزشک در منزل 22961271

 • استخدام جدید

   

  مرکزدرمان در منزل حکیم برتر از کلیه رشته هایپزشکی و پیراپزشکیدعوت به همکاری می نماید.

  لطفا مدارک خود را به آدرس زیر بفرستید:

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


  پزشک/ پرستار / فیزیوتراپ

  شركتدرمان در منزل حکیم برتر به منظور تامين نیروی انساني مورد نياز خود از ميان واجدين شرايطدر مقاطع تحصيلي مختلف ، از طريق مصاحبه فني و تخصصي، طب صنعتي و گزينش به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون كار و تامين اجتماعي اقدام به جذب نيرو(روزكار/نوبتكار) مينمايد.


  شرايط عمومي:
  1-تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

  2-تدين به دين اسلام يا يکي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
  3-نداشتن سوء پيشينه كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد

  4-عدم اعتياد به مواد مخدر به تأييد مراجع ذيصلاح

  5-داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و روحي جهت انجام فعاليتهاي شغلي 

   

  شرايط اختصاصي
  1-داشتن شرايط و مدرک تحصيلي مطابق با مفاد مندرج در اين آگهي

  2-دارا بودن حداقل معدل كل۱۳ براي كليه داوطلبين

   

  استخدام پزشک متخصص / پزشک عمومی/

  پرستار / فیزیوتراپ / فوریتهای پزشکی / کمک بهیار

  شرکت درمان در منزل حکیم برتر از کلیه فارغ التحصیلانپزشکان متخصصبابهترین شرایط کاری و زمانیدعوت به همکاری می نماید. برای همکاری شماره تلفن و مدارک خود را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و یا با شماره 09125934952 تماس بگیرید.

   

   

   

   

 • بیماری های ویروسی

  Dr.M. B:
  آنفولانزا ؛ علایم و درمان و راههای پیشگیری
   
  " قسمت اول " 
   #آنفلوآنزا چیست ؟ 
   
   
  ✅ #آنفلوآنزا یا گریپ (Grippe ) بیماری واگیردار است که توسط نوعی ویروس( آر ان ای ) از خانواده Orthomyxoviridae ایجاد می شود. ویروس های آنفلوانزا موجود در قطرات تنفسی از طریق سرفه و عطسه منتشر می شوند. در اغلب موارد این انتشار از فرد به فرد و معمولا از طریق تماس دست با آنچه که به ویروس آلوده شده است و سپس تماس دست آلوده با دهان و بینی فرد منتقل می شود. 
   
  علائم بیماری : 
   
  ✅ تب و لرز، سردرد، دردهای عضلانی از جمله کمردرد، خستگی، سرفه (که ممکن است با خلط همراه باشد). گلودرد، خشونت صدا، استفراغ.  
  -گلودرد، خارش بدن، کوفتگی از علائم شایع بیماری هستند. 
   
  ---- انواع : 
   
  ✅ سه گونه ویروس آنفلوآنزا به نامهای C B A وجود دارد . هرچند دوره معمولی بیماری ۳ تا ۴ روز است اما چون در جریان آنفلوانزا میکروبهای دیگری به بدن حمله میکنند از اینرو سبب پیدایش عفونتهای ثانوی به خصوص در دستگاه تنفس هم می گردند واین بدان معنا است که آنفلوانزا ، مقاومت بدن را کم کرده و آن را برای دچار شدن به بیماریهای دیگر آماده می سازد. 
   
  ----- افرادی که در معرض آنفلوانزا هستند: 
   
  ✅بیماریهایی چون قلبی، ریوی، کلیوی، دیابت، آسم، بارداری و کهنسالی امکان مبتلا شدن افراد به آنفلوانزا را افزایش میدهند. همچنین کودکان به علت سیستم دفاعی ضعیف بیشتر به این بیماری مبتلا میشوند. 
   
  ***** چه زمانی باید فرزند خود را پیش دکتر ببریم؟
   
  ----اگر کودک شما زیر سه ماه است و تب 38 درجه سیلسیوس یا بیشتر دارد. کودکان در این سن حتما باید تحت مراقبت پزشک برای تشخیص عفونت های جدی یا بیماری های احتمالی قرار بگیرند.
  ----اگر کودک شما بین 3 تا 6 ماه سن و تب بالای 38/3 درجه سیلسیوس یا بیشتر دارد.
  ****اگر کودک شما بالاتر از 6 ماه سن و تب بالای 39/4 درجه سیلسیوس یا بیشتر دارد. 
  ----بیشتر از سه روز تب داشتن  
  ----سرفه هایی که پس از یک هفته هنوز خوب نشده اند.
  ----گوش درد داشتن 
  ----خس خس کردن سینه یا سخت نفس کشیدن 
  --دوباره مریض شدن بلافاصله پس از خوب شدن و درمان آنفولانزا 
  ----کم آب شدن بدن
   
   #آنفولانزا ؛ علایم و درمان و راههای پیشگیری
   
  " قسمت دوم " 
   
  ---- جلوگیری از #آنفولانزا
   
  ----هنگام عطسه و سرفه کردن دهان و بینی خود را بپوشانید. 
  -----هنگام بیماری از دست زدن به چشم ها و بینی خوداری کنید. 
  -----هنگام بیماری از حضور در اماکن تجمعی خودداری کنید.
   -----بطور مکرر دستهایتان را بشویید.
  ----هنگام بیماری از دست دادن و روبوسی با دیگران خودداری کنید. 
  ----از رها کردن دستمال کاغذی های مصرف شده در محیط خودداری کنید. 
  ----در هنگام بیماری به اندازه کافی استراحت کرده و تغذیه مناسب و مایعات کافی مصرف کنید.
   
   
  ---تفاوت آنفلوانزا و سرما خوردگی:
   
  ✅اغلب مردم آنفلوانزا را با سرماخوردگی اشتباه می گیرند. این دو بیماری تشابهات بسیاری دارند، ولی تفاوتهایی هم بین آنها وجود دارد. 
  --در یک سرماخوردگی معمولی، بیمار ممکن است احساس ناخوشی و خشونت در گلو داشته باشد و دچارآبریزش یا گرفتگی بینی و سرفه شود؛ ولی علائم شایع آنفلوانزا عبارتند از دوره های تب و لرز شدید، سردرد، درد عضلات و ضعف و بیحالی .
  ----علائم معمول سرماخوردگی مثل سرفه و  گلو درد معمولاً پس از فروکش کردن علائم یاد شده آشکارتر میشوند، اما آنفلوانزا معمولاً برعکس سرماخوردگی، شروع ناگهانی دارد و علائم بیماری مثل تب، سردرد و درد عضلات 5تا 6 روز هم طول میکشد و سپس بهبود مییابد. 
  ---گاهی آنفلوانزا سبب ایجاد عوارضی می شود که شایعترین آنها، ذات الریه یا عفونت ریه است. ذات الریه ممکن است براثرعفونت ریه یا خود ویروس رخ دهد و یا این که به دنبال ضعف بدن پس از ابتلا به آنفلوانزا به وسیله باکتریها ایجاد شود و یا ترکیبی از هر دو باشد.
   
  ****درمان آنفلوانزا: 
   
  ✅گرچه علائم آنفلوانزا شدید است ولی در صورت عدم درمان، اکثر موارد آن پس از مدتی بهبود می یابند چون این بیماری جزء بیماریهای خود محدود شونده می باشند ولی درمان آن علاوه بر کاهش دوره بیماری و تخفیف علائم آن، از عوارض بیماری نیز جلوگیری می کند. 
  استفاده از داروهای ضد ویروس آنفلوانزا 
  این داروها بشرطی که در 48 ساعت اول پس از شروع بیماری مصرفشان آغاز شود، بیشترین تأثیر را هم در کاهش طول مدت بیماری (حداقل یکروز طول دوره بیماری را کاهش می دهند) و همچنین کاهش شدت علائم در طول مدت ابتلا بیماری را خواهند داشت و هر چه این داروها زودتر شروع شوند، نتایج بهتری را برای بیمار خواهند داشت.
   
  *** پیشگیری 
   
  ✅یک راه پیشگیری استفاده ازواکسن های آنفلوانزا است. امروزه دو نوع واکسن برای آنفلوانزا وجود دارد ، یکی فرم تزریقی و دیگری واکسن اسپری بینی. کلاً واکسن آنفلوانزا، بهترین وسیله برای پیگشیری از آنفلوانزا می باشد و بهترین زمان تزریق آن از مهر ماه تا نیمه آبان است. البته واکسن در هر زمانی در فصل شیوع آنفلوانزا می تواند تزریق شود، حتی وقتی که ویروس کاملاٌ در جامعه شما پخش شده باشد. در ضمن شما سالانه به تزریق واکسن نیاز خواهید داشت برای اینکه ویروس مداوماً در حال تغییر خصوصیات خود بوده و برای همین هر سال باید توجه به خصوصیات جدید ویروس، واکسن جدید برای جلوگیری از بیماری روانه بازار گردد.
   
   
   
  .........................................................................................................
   
  ویزیت پزشک در منزل 22961271  در محدوده نیاوران و ازگل و  ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده رسالت و تهرانپارس و نارمک ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده آجودانیه و نیاوران ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در منطقه ازگل ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت در منزل در محدوده ازگل ، درمان بیمار در منزل در محدوده ازگل ، خدمات پزشکی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده ازگل ، اعزام پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، اعزام دکتر به خانه در محدوده ازگل ، ویزیت در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عفونی در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک متخصص به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک عفونی به منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک عمومی در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت پزشک عمومی در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت دکتر متخصص در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده  اندرزگو ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده فرمانیه ،
 • تفسیر آزمایش خون

   

  تفسیر کامل آزمایش خون
   
  حروف اختصاصی در هر آزمایش
   
  FBS : قند خون ناشتا
   
  MCHC : غلظت متوسط همو گلوبین
   
  WBC : شمارش گلبول های سفید
   
  RBC : شمارش گلبول های قرمز
   
  HB : همو گلوبین
   
  HC :هماتو کریت( درصد گلبول های قرمز در خون )
   
  HCV : حجم متوسط گلبول های قرمز
   
  ویزیت پزشک در منزل 22961271  در محدوده نیاوران و ازگل و  ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده رسالت و تهرانپارس و نارمک ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده آجودانیه و نیاوران ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در منطقه ازگل ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت در منزل در محدوده ازگل ، درمان بیمار در منزل در محدوده ازگل ، خدمات پزشکی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده ازگل ، اعزام پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، اعزام دکتر به خانه در محدوده ازگل ، ویزیت در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عفونی در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک متخصص به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک عفونی به منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک عمومی در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت پزشک عمومی در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت دکتر متخصص در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده  اندرزگو ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده فرمانیه ،
   
  HCH : مقدار متوسط همو گلوبین در گلبول های قرمز
   
  R.D.W : ضریب تغییرات اندازه گیری گلبول های قرمز
   
  PLT : شمارش پلاکت ها
   
  PTE : در صد پلاکت ها
   
  MPV  : حجم متوسط پلاکت ها
   
  MCH  : وزن متوسط هموگلوبین
   
  MCV : حجم متوسط هموگلوبین
   
  M/E : نسبت سلول های زاینده گلبول سفید به قرمز
   
  RDW : پهنای گلبول قرمز در منحنی
   
  UA : تجزیه کامل ادرار ( PH ، رنگ ، بو ، توده های متراکم )
   
  TGs : تری گلیسیرید   ( چربی که باعث رسوب در رگ هاو عروق می شود )
   
  HCG  : تست حاملگی
   
  FSB  : آزمایش قند خون
   
  انواع آزمایشات خونRBC
   
  RBC مخفف کلمه سلول‌ قرمز خون است. این سلول‌های قرمز یا همان گلبول‌های قرمز، در واقع اصلی‌ترین قسمت خون و عامل رنگ قرمز آن هستند. خود این رنگ قرمز به دلیل وجود ماده‌ای به نام هموگلوبین است که کمک می‌کند گلبول‌ قرمز، اصلی‌ترین وظیفه خود یعنی حمل و نقل اکسیژن و دی‌اکسیدکربن را انجام دهد. به طور خلاصه می‌شود گفت گلبول‌های قرمز وسیله حمل و نقل اکسیژن از ریه به بقیه سلول‌های بدن هستند.مقادیر طبیعی: بین ۷/۴ تا ۱/۶ میلیون در هر میکرولیتر خون. این عدد برای خانم‌ها مقداری کمتر و در کودکان مقداری بیشتر است.
   
  نکته:
   
  گلبول قرمز به طور طبیعی بعد از تولید در مغز استخوان ۱۲۰ روز در خون زندگی می‌کند و در آخر عمر خود خرد می‌شود و به عناصر سازنده‌اش تبدیل می‌شود.
   
  مقدار RBC‌ها در طی بارداری به طور طبیعی کمی کمتر نشان داده می‌شود چون حجم مایع خون افزایش پیدا کرده است.
   
  عدد RBC در واقع مقدار دقیق گلبول‌های قرمز در ۱میلی‌لیتر خون محیطی است.
   
  بسته به آزمایشگاه و نوع کیت مورد استفاده، ممکن است مقیاس شمارش این سلول فرق کند.
   
  خوردن داروهایی مثل کلرامفنیکل هم باعث کاهش RBC می‌شود.
   
  HCT
   
  هموتوکریت یا HCT هم یکی از مقادیر اندازه‌گیری گلبول قرمز است. به طور کلی «هم» به معنی آهن است و هر جا در هر کلمه‌ای آمد حتما آن کلمه ارتباطی با گلبول قرمز دارد. هماتوکریت درصدی از حجم کلی خون است که از گلبول قرمز ساخته شده و با اندازه‌گیری قسمت قرمز رسوب خون در لوله آزمایش نسبت به کل ارتفاع خون اندازه‌گیری می‌شود. به خاطر بیماری‌ها و شرایط مختلفی که می‌توانند اندازه‌گیری RBC و Hgb را با اشکال مواجه کنند، HCT هم اندازه‌گیری می‌شود تا به طور مستقیم نشان‌دهنده اندازه هموگلوبین و گلبول قرمز در خون باشد. این عدد معمولا با درصد نشان داده می‌شود. مقادیر طبیعی: اعداد بین ۴۲ تا ۵۲ درصد برای آقایان و ۳۷ تا ۴۷ درصد برای خانم‌ها نرمال به حساب می‌آید. در خانم‌های باردار درصد بالاتر از ۳۳ طبیعی است.
   
  محدوده خطر: HCT بالاتر از ۶۰ درصد و پایین‌تر از ۱۵ درصد باید باعث نگرانی پزشک شود.
   
  نکته:
   
  بیماری‌هایی که باعث به وجود آمدن شکل‌های غیرطبیعی گلبول قرمز می‌شوند (مثل بیماری گلبول قرمز داسی‌‌شکل) مقدار HCT را تغییر می‌دهند.
   
  وقتی مقدار گلبول سفید به شدت بالا باشد بر مقدار HCT موثر است.
   
  در صورت طبیعی بودن اندازه‌های گلبول قرمز، مقدار هماتوکریت ۳ برابر هموگلوبین است.
   
  هماتوکریت را نباید بلافاصله بعد از خون‌ریزی شدید اندازه‌گیری کرد.
   
  WBC
   
  این سه حرف مخفف «سلول‌های سفیدخون» و نشان‌دهنده گلبول‌های سفید است. اندازه‌گیری مقدار گلبول‌های سفید خون یکی از روش‌های اصلی تعیین وجود عفونت در بدن است چون این سلول‌ها که جزو سیستم دفاعی بدن هستند در شرایط بیماری‌های عفونی و غیرعفونی واکنش‌های مختلفی از خود نشان می‌دهند.
   
  شمارش WBCها دو جزء دارد. یکی مقدار کلی گلبول‌های سفید در یک میلی‌لیتر خون و جزء دیگر شمارش جزء به جزء این سلول‌ها چون گلبول‌ سفید خود متشکل از پنج نوع مختلف است که کم و زیاد شدن هر کدام از این انواع معنی خاص خود را دارد. کلمه «diff» که در جلوی CBC به معنی آزمایش خون نوشته می‌شود درخواست برای شمارش همین انواع مختلف گلبول‌سفید است.مقادیر طبیعی: در بزرگسالان و بچه‌های بالاتر از ۲ سال مقدار گلبول‌سفید بین ۵ تا ۱۰ هزار در هر میلی‌لیتر خون طبیعی است.
   
  محدوده خطر: WBC کمتر از ۲۵۰۰ و بیشتر از ۳۰۰۰۰ هر کدام نشان‌دهنده بیماری‌هایی هستند که می‌توانند گاهی خطرناک باشند.
   
  نکته:عمل اصلی گلبو‌ل‌سفید مبارزه با عفونت و حذف عوامل خارجی و مزاحم است و در مواقع آلرژ‌ی‌ها هم این سلول‌ها مسوول بروز واکنش هستند.
   
  تغییر هر کدام از انواع WBC معنی خاص خود را دارد و ممکن است نشان‌دهنده عفونت با میکروب، ویروس و یا حتی استرس باشد.
   
  فعالیت شدید بدنی و ورزش سنگین هم برای مدتی باعث بالا رفتن تعداد WBC در خون می‌شود. بارداری
  و زایمان هم این مقدار را افزایش می‌دهند.
   
  Hgb
   
  در برگه‌های آزمایش مختلف ممکن است به صورت‌های مختلف HGB،Hg، یا Hgb نوشته شود. هم اینها مخفف کلمه هموگلوبین، یکی از عناصر اصلی تشکیل دهنده گلبول‌ قرمز است. این ماده که در آن آهن به کار رفته خود از اسید آمینه تشکیل شده و جایگاه‌های مختلفی برای ترکیب با اکسیژن دارد. هموگلوبین در جایی که اکسیژن زیاد وجود دارد با آن ترکیب می‌شود و در محیط کم اکسیژن آن را آزاد می‌کند.اندازه‌گیری مقدارکلی هموگلوبین در واقع نوعی نشان‌هنده تعداد گلبول‌های قرمز است.مقادیر اصلی: مقدار طبیعی برای آقایان بین ۱۴ تا ۱۸ گرم در هر دسی‌لیتر است و برای خانم‌ها مقادیر بین ۱۲ تا ۱۶ گرم در هر دسی‌لیتر طبیعی محسوب می‌شود.
   
  محدوده خطر: هموگلوبین زیر ۵ و بالای ۲۰ مقادیر بحرانی به حساب می‌آیند و حتما نیازمند رسیدگی فوری هستند.
   
  نکته:مقدار Hgb در بارداری کاهش می‌یابد چون با اینکه خون‌سازی کمی بیشتر شده است اما حجم مایع بدن و خون بالا رفته و مقدارکلی هموگلوبین در هر دسی‌لیتر آن کاهش می‌یابد.
   
  زندگی در ارتفاع هم به خاطر نیاز بیشتر بدن به اکسیژن و کمبود اکسیژن محیط باعث تولید بیشتر هموگلوبین می‌شود.
   
  در طحال اغلب سلول‌های پیرخون تخریب می‌شوند. بزرگ شدن طحال یعنی تخریب بیشتر سلول‌ها و به همین دلیل به دنبال آن کاهش RBC و Hgb رخ می‌دهد.
   
  Plt
   
  پلاکت‌ها، اجزای کوچک دیسک شکلی هستند که در خون وجود دارند و از بقیه سلو‌ل‌های خونی بسیار کوچک‌ترند. این ساختارها حاوی آنزیم‌هایی هستند که باعث انعقاد خون می‌شوند و وظیفه اصلی آنها جلوگیری از خون‌ریزی و خارج شدن گلبول‌قرمز از داخل رگ است.
   
  Plt نشان‌دهنده تعداد پلاکت‌ها در هر میلی‌لیتر مکعب خون است و عدد مربوط به آن معمولا بزرگ‌ترین عدد برگه آزمایش خون است.
   
  به غیر از کنترل سیستم انعقادی خون، از میزان پلاکت برای بررسی روند بهبود نارسایی مغز استخوان و بیماری‌های خونی هم استفاده می‌شود.مقادیر طبیعی: پلاکت بین ۱۵۰ هزار تا ۴۰۰ هزار در هر میلی‌مترمکعب خون برای بزرگسالان طبیعی است. در نوزادان این مقدار کمی بیشتر است.
   
  محدوده خطر: پلاکت زیر ۵۰‌ هزار یا بیشتر از یک میلیون کاملا غیرطبیعی است و نیازمند توجه ویژه است.
   
  نکته:ورزش شدید و قدرتی باعث افزایش میزان پلاکت می‌شود. در هنگام قاعدگی مقدار پلاکت کمی کاهش پیدا می‌کند.
   
  قرص‌های ضدبارداری باعث بالا رفتن مقدار پلاکت می‌شوند. در حالی که استامینوفن پلاکت را کاهش می‌دهد.
   
   
   
   
  شما میتوانید کلیه آزمایشات خون و چکاپ را در منزل هم انجام دهید.کافیست با یکی از تلفنهای زیر تماس بگیرید تا پرسنل مجرب ما در کوتاهترین زمان با هماهنگی قبلی خدمت شما برسند و نمونه گیری کنند و در طی یک روز جواب آزمایشات را خدمتتان ارسال نمایند.                          شعبه شمال : 02122961271                          شعبه مرکزی : 02177090019                        شعبه مرکز شهر : 02188343500
   
  صبح آزمایش خون بدهید
   
  آزمایش گروه های خونی
   
  در پلاسمای خون انسان عناصری وجود دارند که به آنها” آگلوتاسیون” می گویند واین خاصیت را دارند که اگر سلول خونی خارجی وارد خون شود آنها را به هم چسبانده و منعقد و بالاخره متلاشی می کند.خون اشخاص به چهار گروه تقسیم می شوند
   
  گروه خونی A : پلاسمای این گروه دارای آگلوتین مخصوص برای به هم چسباندن گویچه های گروه B است.
   
  گروه خونی B : پلاسمای این گروه دارای آگلوتین مخصوص برای به هم چسباندن گویچه های گروه A است.
   
  گروه خونی AB : پلاسمای این گروه دارای آگلوتین مخصوص برای به هم چسباندن گویچه های گروهAB است.
   
  گروه خونی O : پلاسمای این گروه دارای آگلوتین مخصوص برای به هم چسباندن گویچه های گروه O است.
   
  وقتی به بیماری خون تزریق می شود باید آن خون هم کروه بیمار باشد و یا از نوعی باشد که عمل آگلوتاسیون بین خون بیمار و خون دهند موجود باشد(آزمایش کراسمچ)در این حالت خون داده شده با خون بیمار موافق است.
   
  هر گروه خونی می تواند از هم گروه خون دریافت کند
   
  گروه خونی O می تواند به تمام گروههای دیگر خون بدهد و دهنده همگانی است
   
  گروه خونیAB: می تواند از همه گروهها خون بگیرد و گیرنده عمومی است ولی به هیچ گروه دیگر جزخودش نمی تواند خون بدهد
   
  گروه AوB فقط به هم گروه خود و گروه AB می توانند خون بدهند
   
  صرفنظر از این موضوع عوامل دیگری از جملهRh در تطبیق خون شخصی به خون دیگر مهم است
   
  مشاهده شده که اگر خون انسان را با خون نوعی میمون به نام رزوس مخلوط کنند گاهی ممکن است اگلوتاسیون انجام شود و گاهی انجام نمی شود .اگر انجام شودRh مثبت و اگر انجام نشودRh منفی است
  عامل رزوس در خون بعضی افراد وجود دارد و برخی وجود ندارد که به آن Rh مثبت یا منفی می گویند.این عمل از طریق ارث منتقل می شود .اگر پدری Rh مثبت و مادر Rh منفی باشد فرزند آنها ممکن است این عامل را از پدر یا مادر به ارث برده و خونش Rh مثبت باشد خونش با مادر غیر موافق است که منجر به عوارض شدیدی برای فرزند می شود.
  امار نشان میدهد که ۱۵ درصد مردم جهان Rh منفی و بقیه Rh مثبت هستند.
   
  آزمایش قند خون
   
  این ماده منبع اصلی تأمین انرژی در تمام موجودات زنده است. برای اندازه گیری قند خون فرد حتما باید ناشتا باشد،به همین دلیل واژه Fasting به کار می رود، یعنی بعد از مدت کوتاهی گرسنگی قند خون اندازه گیری شده است. این مدت حدود ۱۰ تا ۱۲ ساعت می باشد.
   
  اگر سطح قند خون فردی بعد از ۱۲ ساعت ناشتا بیشتر از ۱۰۵ میلی گرم در دسی لیتر باشد، نشان دهنده استعداد ابتلاء وی به دیابت در طی ده سال آینده است.
   
  میزان نرمال قند خون بین حداقل ۶۵ تا ۷۰ و حداکثر ۱۰۰ تا ۱۱۰ در محدوده بالا می باشد، البته افزایش خفیف قند خون ممکن است در اثر دریافت اخیر فرد باشد، اما اگر در آزمایشات مکرر میزان آن تغییری نکرد، فرد نیاز به توصیه های رژیمی برای پیش گیری از ابتلا به دیابت در آینده دارد.
   
  آزمایش چربی خون
   
  آزمایش چربی خون شامل اندازه گیری کلسترول کل، کلسترول HDL (خوب)، کلسترول LDL (بد) و تری‌‌گلیسرید می‌شود.
   
  آزمایش خون
   
  برای اندازه‌گیری دقیق چربی‌های خون باید ۹ تا ۱۲ ساعت پیش از خون گرفتن، چیزی به جز آب نخورید و ننوشید.
   
  تری‌گلیسرید نوعی از چربی خون است که در اثر مصرف مواد قندی و نشاسته ای بالا می‌رود.
   
  کلسترول خون هم با مصرف چربی های غذایی مثل کره، چربی های گوشت، تخم مرغ و مواد لبنی پرچرب، روغن های جامد و مایع، غذاهای سرخ شده و … زیاد می شود.
   
  مقادیر کلسترول و تری گلیسرید خون
   
  میزان کلسترول و تری‌گلیسرید خون معمولا به “میلی‌گرم در دسی‌لیتر” اندازه‌گیری می‌شوند.
   
  این جدول‌ها میزان‌های طبیعی و غیرطبیعی انواع چربی‌های خون را نشان می‌دهد.
   
  > میزان کل کلسترول (میلی‌گرم در دسی‌لیتر)—تفسیر
   
  کمتر از ۲۰۰— مطلوب
   
  ۲۰۰ تا ۲۳۹— حد مرزی بالا
   
  ۲۴۰ و بالاتر— بالا
   
  > کلسترول بد یا LDL (میلی گرم در دسی‌لیتر)—- تفسیر
   
  کمتر از ۷۰ —-مطلوب برای افراد در معرض خطر بسیار بالای بیماری قلبی
   
  کمتر از ۱۰۰—-مطلوب برای افرادی در معرض خطر بیماری قلبی
   
  ۱۰۰ تا ۱۲۹ —-نزدیک به طبیعی
   
  ۱۳۰ تا ۱۵۹ —-حد مرزی بالا
   
  ۱۶۰ تا ۱۸۹ —- بالا
   
  ۱۹۰ و بالاتر —- بسیار بالا
   
  > کلسترول خوب یا HDL (میلی‌گرم در دسی‌لیتر)—— تفسیر
   
  مردان: کمتر از ۴۰—— بد
   
  زنان :کمتر از ۵۰—— بد
   
  ۵۰ تا ۵۹ —— بهتر
   
  ۶۰ و بالاتر —— بهترین
   
  > تری‌گلیسرید (میلی گرم در دسی‌لیتر)———-تفسیر
   
  کمتر از ۱۵۰——— مطلوب
   
  ۱۵۰ تا ۱۹۹——— حد مرزی بالا
   
  ۲۰۰ تا ۴۹۹——— بالا
   
  ۵۰۰ و بالاتر——— خیلی بالا
   
   
  مرکز ارائه خدمات پزشکی در منزل حکیم برتر بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی میباشد : شعبه شمال شهر 021229612771 و شعبه شرق  02177090019 و شعبه مرکز شهر 02188343500
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط :تزریقات در منزلاعزام آمبولانس, اعزام پرستار به منزل, انجام تزریقات در منزل, انجام پانسمان در منزل, انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل, تزريقات در منزل شهرك غرب, تزریق سرم در منزل, تزریق سرم و آمپول در منزل, تزریق سرم در منزل جردن, تزریقات در منزل سعادت آباد, تزریقات در منزل شرق تهران, تزریقات در منزل غرب تهران, تزریقات در منزل محدوده آجودانیه, تزریقات در منزل محدوده آذربایجان, تزریقات در منزل محدوده آذری, تزریقات در منزل محدوده آرارات, تزریقات در منزل محدوده آرژانتین, تزریقات در منزل محدوده آزاد شهر, تزریقات در منزل محدوده ابراهیم آباد, تزریقات در منزل محدوده ابوذر, تزریقات در منزل محدوده احتشامیه, تزریقات در منزل محدوده اختیاریه, تزریقات در منزل محدوده ارامنه, تزریقات در منزل محدوده ازگل, تزریقات در منزل محدوده استاد معین, تزریقات در منزل محدوده استخر, تزریقات در منزل محدوده اسفندیاری, تزریقات در منزل محدوده سوهانک ، تزریقات در منزل محدوده شهرک محلاتی، تزریقات در منزل محدوده اسکندری, تزریقات در منزل محدوده شهرک نفت , تزریقات در منزل محدوده اقدسیه , تزریقات در منزل محدوده امام حسین, تزریقات در منزل محدوده امام زاده قاسم, تزریقات در منزل محدوده امانیه, تزریقات در منزل محدوده امیر بهادر, تزریقات در منزل محدوده امیریه, تزریقات در منزل محدوده صاحبقرانیه ، تزریقات در منزل محدوده اوقاف, تزریقات در منزل محدوده اوین, تزریقات در منزل محدوده اکباتان, تزریقات در منزل محدوده ایرانشهر, تزریقات در منزل محدوده بازار, تزریقات در منزل محدوده باغ آذری, تزریقات در منزل محدوده باغ رضوان, تزریقات در منزل محدوده باقرخان, تزریقات در منزل محدوده بریانک, تزریقات در منزل محدوده بلوارکشاورز, تزریقات در منزل محدوده بهاران, تزریقات در منزل محدوده بهارستان, تزریقات در منزل محدوده بهجت آباد, تزریقات در منزل محدوده بهمن یار, تزریقات در منزل محدوده بوستان ولایت, تزریقات در منزل محدوده بومهن, تزریقات در منزل محدوده تهران نو, تزریقات در منزل محدوده تهران ویلا, تزریقات در منزل محدوده تهرانسر, تزریقات در منزل محدوده جماران, تزریقات در منزل محدوده جمالزاده, تزریقات در منزل محدوده جمشیدیه, تزریقات در منزل محدوده جنت آباد, تزریقات در منزل محدوده جوادیه, تزریق سرم در منزل محدوده اقدسیه ، تزریقات در منزل محدوده حسین آباد, تزریقات در منزل محدوده حشمتیه, تزریقات در منزل محدوده حکیمیه, تزریقات در منزل محدوده مبارک آباد, تزریقات در منزل محدوده لویزان , تزریقات در منزل محدوده شیان , تزریقات در منزل محدوده بلوار اوشان, تزریقات در منزل محدوده دارآباد, تزریقات در منزل محدوده دانشگاه تهران, تزریقات در منزل محدوده دبستان, تزریقات در منزل محدوده دربند, تزریقات در منزل محدوده دردشت, تزریقات در منزل محدوده دروازه شمیران, تزریقات در منزل محدوده دروس, تزریقات در منزل محدوده درکه, تزریقات در منزل محدوده دریان نو, تزریقات در منزل محدوده دزاشیب, تزریقات در منزل محدوده ده ونک, تزریقات در منزل محدوده دهکده المپیک, تزریقات در منزل محدوده دولاب, تزریقات در منزل محدوده دولت آباد, تزریقات در منزل محدوده دیلمان جنوبی, تزریقات در منزل محدوده پاسداران، تزریقات در منزل محدوده مینی سیتی، تزریقات در منزل محدوده زرگنده, تزریقات در منزل محدوده زهتابی, تزریقات در منزل محدوده دولت ،تزریقات در منزل محدوده سازمان آب, تزریقات در منزل محدوده سازمان برنامه, تزریقات در منزل محدوده ستارخان, تزریقات در منزل محدوده سرسبز, تزریقات در منزل محدوده سعدآباد, تزریقات در منزل وده سلسبیل, تزریقات در منزل محدوده سلیمانیه, تزریقات در منزل محدوده سنگلج, تزریقات در منزل محدوده سهروردی, تزریقات در منزل محدوده سوهانک, تزریقات در منزل محدوده شادآباد, تزریقات در منزل محدوده شادمان, تزریقات در منزل محدوده شاهین, تزریقات در منزل محدوده شاپور, تزریقات در منزل محدوده شریف آباد, تزریقات در منزل محدوده شمس آباد, تزریقات در منزل محدوده شمیران نو, تزریقات در منزل محدوده شهر ری, تزریقات در منزل محدوده شهر زیبا, تزریقات در منزل محدوده شهر قدس, تزریقات در منزل محدوده شهرآرا, تزریقات در منزل محدوده شهران, تزریقات در منزل محدوده شهرک آزادی, تزریقات در منزل محدوده شهرک آسمان, تزریقات در منزل محدوده شهرک آپادانا, تزریقات در منزل محدوده شهرک ابوذر, تزریقات در منزل محدوده شهرک ارغوان, تزریقات در منزل محدوده شهرک استقلال, تزریقات در منزل محدوده شهرک امام خمینی, تزریقات در منزل محدوده شهرک امید, تزریقات در منزل محدوده شهرک امیرالمومنین, تزریقات در منزل محدوده شهرک انصار, تزریقات در منزل محدوده شهرک بخارایی, تزریقات در منزل محدوده شهرک بعثت, تزریقات در منزل محدوده شهرک تختی, تزریقات در منزل محدوده شهرک دانشگاه, تزریقات در منزل محدوده شهرک دریا, تزریقات در منزل محدوده شهرک رضوان, تزریقات در منزل محدوده شهرک رضویه, تزریقات در منزل محدوده شهرک شاهین, تزریقات در منزل محدوده شهرک شریعتی, تزریقات در منزل محدوده شهرک شریفی, تزریقات در منزل محدوده شهرک شهربانی, تزریقات در منزل محدوده شهرک شهرداری, تزریقات در منزل محدوده شهرک شهید مفتح, تزریقات در منزل محدوده شهرک شوش, تزریقات در منزل محدوده شهرک صادقیه, تزریقات در منزل محدوده شهرک صد دستگاه, تزریقات در منزل محدوده شهرک طالقانی, تزریقات در منزل محدوده شهرک عباسپور, تزریقات در منزل محدوده شهرک عباسی, تزریقات در منزل محدوده شهرک غزالی, تزریقات در منزل محدوده شهرک فاطمه الزهرا, تزریقات در منزل محدوده شهرک فردوسی, تزریقات در منزل محدوده شهرک فرهنگیان, تزریقات در منزل محدوده شهرک فرهنگیان غرب, تزریقات در منزل محدوده شهرک قدس, تزریقات در منزل محدوده شهرک محلاتی, تزریقات در منزل محدوده شهرک مسلمین, تزریقات در منزل محدوده شهرک نفت, تزریقات در منزل محدوده شهرک هجرت, تزریقات در منزل محدوده شهرک والفجر, تزریقات در منزل محدوده شهرک ولیعصر, تزریقات در منزل محدوده شهرک ویلاشهر, تزریقات در منزل محدوده شهرک پارس, تزریقات در منزل محدوده شهرک پاسداران, تزریقات در منزل محدوده شهرک پرواز, تزریقات در منزل محدوده شهرک چشمه, تزریقات در منزل محدوده شهرک ژاندارمری, تزریقات در منزل محدوده شهرک کاظمیه, تزریقات در منزل محدوده شهرک کمالی, تزریقات در منزل محدوده شهرک کوهسار, تزریقات در منزل محدوده شهرک کیانشهر, تزریقات در منزل محدوده شهرک گلستان, تزریقات در منزل محدوده شهرک گلها, تزریقات در منزل محدوده شهریار, تزریقات در منزل محدوده شکوفه, تزریقات در منزل محدوده شیان, تزریقات در منزل محدوده شیخ الرئیس, تزریقات در منزل محدوده شیخ هادی, تزریقات در منزل محدوده شیرازی, تزریقات در منزل محدوده ضرابخانه, تزریقات در منزل محدوده طالقانی, تزریقات در منزل محدوده طرشت, تزریقات در منزل محدوده ظهیرآباد, تزریقات در منزل محدوده عبدل آباد, تزریقات در منزل محدوده عشرت آباد, تزریقات در منزل محدوده علم وصنعت, تزریقات در منزل محدوده علی آباد, تزریقات در منزل محدوده فدک, تزریقات در منزل محدوده فرح آباد, تزریقات در منزل محدوده فرحزاد, تزریقات در منزل محدوده فرودگاه مهرآباد, تزریقات در منزل محدوده فشم, تزریقات در منزل محدوده فلاح, تزریقات در منزل محدوده قرچک, تزریقات در منزل محدوده قزل قلعه, تزریقات در منزل محدوده قصر, تزریقات در منزل محدوده قصر فیروزه, تزریقات در منزل محدوده قلعه فتح آباد, تزریقات در منزل محدوده قلهک, تزریقات در منزل محدوده قنات کوثر, تزریقات در منزل محدوده قیامدشت, تزریقات در منزل محدوده لواسان, تزریقات در منزل محدوده لویزان, تزریقات در منزل محدوده مبارک آباد, تزریقات در منزل محدوده مجیدآباد, تزریقات در منزل محدوده مجیدیه, تزریقات در منزل محدوده محموديه, تزریقات در منزل محدوده مرادآباد, تزریقات در منزل محدوده مرزداران, تزریقات در منزل محدوده مسعودیه, تزریقات در منزل محدوده مشیریه, تزریقات در منزل محدوده ملک آباد, تزریقات در منزل محدوده منصوریه, تزریقات در منزل محدوده منظریه, تزریقات در منزل محدوده منیریه, تزریقات در منزل محدوده مهران, تزریقات در منزل محدوده مولوی, تزریقات در منزل محدوده میدان آزادی, تزریقات در منزل محدوده میدان انقلاب, تزریقات در منزل محدوده نارمک, تزریقات در منزل محدوده نازی آباد, تزریقات در منزل محدوده نظام آباد, تزریقات در منزل محدوده نعمت آباد, تزریقات در منزل محدوده نواب, 
 • خدمات پرستاری

  کلیه خدمات پرستاری در منزل شما

  شما می توانید جهت تزریقات ، سرم تراپی ، سونداژ، آزمایشات ، درمان زخم بستر و سایر خدمات از نرس های مجرب درمان درمنزل دکتر بزرگ زاده در کمال آرامش در منزل خوداستفاده نمایید. هزینه های ما را با سایر مراکز درمانی مانند بیمارستانها مقایسه فرمایید.

   

  جهت سفارش آنلاین خدمات در منزل اینجا را کلیک کنید 

  بهترین خدمات در اسرع وقت در منزل شما برای آسودگی شما با شرکت درمان در منزل حکیم برتر

   

  انواع خدمات پرستاری درمان درمنزل

  1-ارائه کلیه خدمات پرستاری درمنزل

  2-اعزام پرستار بر بالین بیمار

  3-پانسمان و درمان زخم ها در منزل توسط کارشناس زخم

  4-درمان زخم های دیابتی

  5-انجام نوار قلب

  6-انجام سونداژ معده و سونداژ مثانه

  7-نگهداری سالمندان

  8-درمان زخم بستر

  9- انجام کلیه آزمایشات در منزل 

  11-وصل سرم در منزل

   


   

  شعبه مرکز 02188343500 به صورت

  شبانه روزی


  شعبه شرق 02177090019 به صورت

  شبانه روزی


  شعبه شمال 02122961271 به صورت

  شبانه روزی

   

  تزریق سرم در منزل در محدوده اقدسیه ، سرم تراپی در منزل در محدوده اقدسیه ، تزریقات در منزل در محدوده اقدسیه ، درمان زخم بستر در منزل در محدوده اقدسیه ، درمان در منزل در محدوده اقدسیه ، تزریقات در منزل در منطقه اقدسیه ، سرم ترپی در منزل در منطقه اقدسیه ، سونداژ در منزل در محدوده اقدسیه ، پانسمان در منزل در محدوده اقدسیه ، سونداژ در منزل در منطقه اقدسیه ، پانسمان در منزل در منطقه اقدسیه ، گرفتن نوار قلب در منزل در منطقه اقدسیه ، ترریق وریدی در منزل در منطقه اقدسیه ، ترریق عضلانی در منزل در محدوده اقدسیه ، تزریق زیرجلدی در منزل در محدوده اقدسیه ، تزریق وریدی در منزل در منطقه اقدسیه ، تزریق در منزل در منطقه اقدسیه تزریق عضلانی در منزل در منطقه اقدسیه ، تزریق زیرجلدی در منزل در منطقه اقدسیه ، تزریق آمپول در منزل در محدوده منطقه یک ،

  تزریقات در منزلاعزام آمبولانس, اعزام پرستار به منزل, انجامتزریقات در منزل, انجام پانسمان در منزل, انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل,تزريقات در منزلشهرك غرب,تزریق سرمدر منزل,تزریق سرمو آمپول در منزل,تزریقات در منزلجردن,تزریقات در منزلسعادت آباد,تزریقات در منزلشرق تهران,تزریقات در منزلغرب تهران,تزریقات در منزلمحدوده آجودانیه,تزریقات در منزلمحدوده آذربایجان,تزریقات در منزلمحدوده آذری,تزریقات در منزلمحدوده آرارات,تزریقات در منزلمحدوده آرژانتین,تزریقات در منزلمحدوده آزاد شهر,تزریقات در منزلمحدوده آهنگ,تزریقات در منزلمحدوده ابراهیم آباد,تزریقات در منزلمحدوده ابوذر,تزریقات در منزل محدوده احتشامیه,تزریقات در منزلمحدوده اختیاریه,تزریقات در منزلمحدوده ارامنه,تزریقات در منزلمحدوده ارم,تزریقات در منزلمحدوده استاد معین,تزریقات در منزلمحدوده استخر,تزریقات در منزلمحدوده اسفندیاری,تزریقات در منزلمحدوده اسلام آباد,تزریقات در منزلمحدوده اسلامشهر,تزریقات در منزلمحدوده اسکندری, تزریقات در منزلمحدوده افسریه, تزریقات در منزل محدوده المهدی,تزریقات در منزلمحدوده امام حسین,تزریقات در منزلمحدوده امام زاده قاسم,تزریقات در منزلمحدوده امانیه,تزریقات در منزلمحدوده امیر بهادر,تزریقات در منزلمحدوده امیریه,تزریقات در منزلمحدوده اندیشه,تزریقات در منزلمحدوده اوقاف,تزریقات در منزلمحدوده اوین,تزریقات در منزلمحدوده اکباتان,تزریقات در منزلمحدوده ایرانشهر,تزریقات در منزلمحدوده بازار,تزریقات در منزلمحدوده باغ آذری,تزریقات در منزلمحدوده باغ رضوان,تزریقات در منزلمحدوده باقرخان,تزریقات در منزلمحدوده بریانک,تزریقات در منزلمحدوده بلوارکشاورز,تزریقات در منزلمحدوده بهاران,تزریقات در منزلمحدوده بهارستان,تزریقات در منزلمحدوده بهجت آباد,تزریقات در منزلمحدوده بهمن یار,تزریقات در منزلمحدوده بوستان ولایت, تزریقات در منزلمحدوده بومهن,تزریقات در منزلمحدوده تهران نو,تزریقات در منزلمحدوده تهران ویلا,تزریقات در منزلمحدوده تهرانسر,تزریقات در منزلمحدوده جماران,تزریقات در منزلمحدوده جمالزاده,تزریقات در منزلمحدوده جمشیدیه, تزریقات در منزلمحدوده جنت آباد, تزریقات در منزل محدوده جوادیه,تزریقات در منزلمحدوده جوانمرد قصاب,تزریقات در منزلمحدوده حسن آباد,تزریقات در منزلمحدوده حشمتیه,تزریقات در منزلمحدوده حکیمیه,تزریقات در منزلمحدوده خانی آباد,تزریقات در منزلمحدوده خزانه,تزریقات در منزلمحدوده خلیج فارس,تزریقات در منزلمحدوده خورین,تزریقات در منزلمحدوده دارآباد,تزریقات در منزلمحدوده دانشگاه تهران,تزریقات در منزلمحدوده دبستان,تزریقات در منزلمحدوده دربند,تزریقات در منزلمحدوده دردشت,تزریقات در منزلمحدوده دروازه شمیران, تزریقات در منزل محدوده دروس, تزریقات در منزل محدوده درکه, تزریقات در منزل محدوده دریان نو, تزریقات در منزل محدوده دزاشیب, تزریقات در منزل محدوده ده ونک, تزریقات در منزل محدوده دهکده المپیک, تزریقات در منزل محدوده دولاب, تزریقات در منزل محدوده دولت آباد,تزریقات در منزلمحدوده دیلمان جنوبی,تزریقات در منزلمحدوده رباط کریم,تزریقات در منزلمحدوده رودهن,تزریقات در منزلمحدوده زرگنده,تزریقات در منزلمحدوده زهتابی,تزریقات در منزلمحدوده زینبیه,تزریقات در منزلمحدوده سازمان آب, تزریقات در منزل محدوده سازمان برنامه,تزریقات در منزلمحدوده ستارخان, تزریقات در منزلمحدوده سرسبز,تزریقات در منزلمحدوده سعدآباد تزریقات در منزلاعزام آمبولانس, اعزام پرستار به منزل, انجامتزریقات در منزل, انجام پانسمان در منزل, انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل,تزريقات در منزلشهرك غرب,تزریق سرمدر منزل,تزریق سرمو آمپول در منزل,تزریقات در منزلجردن,تزریقات در منزلسعادت آباد,تزریقات در منزلشرق تهران,تزریقات در منزلغرب تهران,تزریقات در منزلمحدوده آجودانیه,تزریقات در منزلمحدوده آذربایجان,تزریقات در منزلمحدوده آذری,تزریقات در منزلمحدوده آرارات,تزریقات در منزلمحدوده آرژانتین,تزریقات در منزلمحدوده آزاد شهر,تزریقات در منزلمحدوده آهنگ,تزریقات در منزلمحدوده ابراهیم آباد,تزریقات در منزلمحدوده ابوذر,تزریقات در منزل محدوده احتشامیه,تزریقات در منزلمحدوده اختیاریه,تزریقات در منزلمحدوده ارامنه,تزریقات در منزلمحدوده ارم,تزریقات در منزلمحدوده استاد معین,تزریقات در منزلمحدوده استخر,تزریقات در منزلمحدوده اسفندیاری,تزریقات در منزلمحدوده اسلام آباد,تزریقات در منزلمحدوده اسلامشهر,تزریقات در منزلمحدوده اسکندری, تزریقات در منزلمحدوده افسریه, تزریقات در منزل محدوده المهدی,تزریقات در منزلمحدوده امام حسین,تزریقات در منزلمحدوده امام زاده قاسم,تزریقات در منزلمحدوده امانیه,تزریقات در منزلمحدوده امیر بهادر,تزریقات در منزلمحدوده امیریه,تزریقات در منزلمحدوده اندیشه,تزریقات در منزلمحدوده اوقاف,تزریقات در منزلمحدوده اوین,تزریقات در منزلمحدوده اکباتان,تزریقات در منزلمحدوده ایرانشهر,تزریقات در منزلمحدوده بازار,تزریقات در منزلمحدوده باغ آذری,تزریقات در منزلمحدوده باغ رضوان,تزریقات در منزلمحدوده باقرخان,تزریقات در منزلمحدوده بریانک,تزریقات در منزلمحدوده بلوارکشاورز,تزریقات در منزلمحدوده بهاران,تزریقات در منزلمحدوده بهارستان,تزریقات در منزلمحدوده بهجت آباد,تزریقات در منزلمحدوده بهمن یار,تزریقات در منزلمحدوده بوستان ولایت, تزریقات در منزلمحدوده بومهن,تزریقات در منزلمحدوده تهران نو,تزریقات در منزلمحدوده تهران ویلا,تزریقات در منزلمحدوده تهرانسر,تزریقات در منزلمحدوده جماران,تزریقات در منزلمحدوده جمالزاده,تزریقات در منزلمحدوده جمشیدیه, تزریقات در منزلمحدوده جنت آباد, تزریقات در منزل محدوده جوادیه,تزریقات در منزلمحدوده جوانمرد قصاب,تزریقات در منزلمحدوده حسن آباد,تزریقات در منزلمحدوده حشمتیه,تزریقات در منزلمحدوده حکیمیه,تزریقات در منزلمحدوده خانی آباد,تزریقات در منزلمحدوده خزانه,تزریقات در منزلمحدوده خلیج فارس,تزریقات در منزلمحدوده خورین,تزریقات در منزلمحدوده دارآباد,تزریقات در منزلمحدوده دانشگاه تهران,تزریقات در منزلمحدوده دبستان,تزریقات در منزلمحدوده دربند,تزریقات در منزلمحدوده دردشت,تزریقات در منزلمحدوده دروازه شمیران, تزریقات در منزل محدوده دروس, تزریقات در منزل محدوده درکه, تزریقات در منزل محدوده دریان نو, تزریقات در منزل محدوده دزاشیب, تزریقات در منزل محدوده ده ونک, تزریقات در منزل محدوده دهکده المپیک, تزریقات در منزل محدوده دولاب, تزریقات در منزل محدوده دولت آباد,تزریقات در منزلمحدوده دیلمان جنوبی,تزریقات در منزلمحدوده رباط کریم,تزریقات در منزلمحدوده رودهن,تزریقات در منزلمحدوده زرگنده,تزریقات در منزلمحدوده زهتابی,تزریقات در منزلمحدوده زینبیه,تزریقات در منزلمحدوده سازمان آب, تزریقات در منزل محدوده سازمان برنامه,تزریقات در منزلمحدوده ستارخان, تزریقات در منزلمحدوده سرسبز,تزریقات در منزلمحدوده سعدآباد

  تزریقات در منزلاعزام آمبولانس, اعزام پرستار به منزل, انجامتزریقات در منزل, انجام پانسمان در منزل, انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل,تزريقات در منزلشهرك غرب,تزریق سرمدر منزل,تزریق سرمو آمپول در منزل,تزریقات در منزلجردن,تزریقات در منزلسعادت آباد,تزریقات در منزلشرق تهران,تزریقات در منزلغرب تهران,تزریقات در منزلمحدوده آجودانیه,تزریقات در منزلمحدوده آذربایجان,تزریقات در منزلمحدوده آذری,تزریقات در منزلمحدوده آرارات,تزریقات در منزلمحدوده آرژانتین,تزریقات در منزلمحدوده آزاد شهر,تزریقات در منزلمحدوده آهنگ,تزریقات در منزلمحدوده ابراهیم آباد,تزریقات در منزلمحدوده ابوذر,تزریقات در منزل محدوده احتشامیه,تزریقات در منزلمحدوده اختیاریه,تزریقات در منزلمحدوده ارامنه,تزریقات در منزلمحدوده ارم,تزریقات در منزلمحدوده استاد معین,تزریقات در منزلمحدوده استخر,تزریقات در منزلمحدوده اسفندیاری,تزریقات در منزلمحدوده اسلام آباد,تزریقات در منزلمحدوده اسلامشهر,تزریقات در منزلمحدوده اسکندری, تزریقات در منزلمحدوده افسریه, تزریقات در منزل محدوده المهدی,تزریقات در منزلمحدوده امام حسین,تزریقات در منزلمحدوده امام زاده قاسم,تزریقات در منزلمحدوده امانیه,تزریقات در منزلمحدوده امیر بهادر,تزریقات در منزلمحدوده امیریه,تزریقات در منزلمحدوده اندیشه,تزریقات در منزلمحدوده اوقاف,تزریقات در منزلمحدوده اوین,تزریقات در منزلمحدوده اکباتان,تزریقات در منزلمحدوده ایرانشهر,تزریقات در منزلمحدوده بازار,تزریقات در منزلمحدوده باغ آذری,تزریقات در منزلمحدوده باغ رضوان,تزریقات در منزلمحدوده باقرخان,تزریقات در منزلمحدوده بریانک,تزریقات در منزلمحدوده بلوارکشاورز,تزریقات در منزلمحدوده بهاران,تزریقات در منزلمحدوده بهارستان,تزریقات در منزلمحدوده بهجت آباد,تزریقات در منزلمحدوده بهمن یار,تزریقات در منزلمحدوده بوستان ولایت, تزریقات در منزلمحدوده بومهن,تزریقات در منزلمحدوده تهران نو,تزریقات در منزلمحدوده تهران ویلا,تزریقات در منزلمحدوده تهرانسر,تزریقات در منزلمحدوده جماران,تزریقات در منزلمحدوده جمالزاده,تزریقات در منزلمحدوده جمشیدیه, تزریقات در منزلمحدوده جنت آباد, تزریقات در منزل محدوده جوادیه,تزریقات در منزلمحدوده جوانمرد قصاب,تزریقات در منزلمحدوده حسن آباد,تزریقات در منزلمحدوده حشمتیه,تزریقات در منزلمحدوده حکیمیه,تزریقات در منزلمحدوده خانی آباد,تزریقات در منزلمحدوده خزانه,تزریقات در منزلمحدوده خلیج فارس,تزریقات در منزلمحدوده خورین,تزریقات در منزلمحدوده دارآباد,تزریقات در منزلمحدوده دانشگاه تهران,تزریقات در منزلمحدوده دبستان,تزریقات در منزلمحدوده دربند,تزریقات در منزلمحدوده دردشت,تزریقات در منزلمحدوده دروازه شمیران, تزریقات در منزل محدوده دروس, تزریقات در منزل محدوده درکه, تزریقات در منزل محدوده دریان نو, تزریقات در منزل محدوده دزاشیب, تزریقات در منزل محدوده ده ونک, تزریقات در منزل محدوده دهکده المپیک, تزریقات در منزل محدوده دولاب, تزریقات در منزل محدوده دولت آباد,تزریقات در منزلمحدوده دیلمان جنوبی,تزریقات در منزلمحدوده رباط کریم,تزریقات در منزلمحدوده رودهن,تزریقات در منزلمحدوده زرگنده,تزریقات در منزلمحدوده زهتابی,تزریقات در منزلمحدوده زینبیه,تزریقات در منزلمحدوده سازمان آب, تزریقات در منزل محدوده سازمان برنامه,تزریقات در منزلمحدوده ستارخان, تزریقات در منزلمحدوده سرسبز,تزریقات در منزلمحدوده سعدآباد

  تزریقات در منزلاعزام آمبولانس, اعزام پرستار به منزل, انجامتزریقات در منزل, انجام پانسمان در منزل, انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل,تزريقات در منزلشهرك غرب,تزریق سرمدر منزل,تزریق سرمو آمپول در منزل,تزریقات در منزلجردن,تزریقات در منزلسعادت آباد,تزریقات در منزلشرق تهران,تزریقات در منزلغرب تهران,تزریقات در منزلمحدوده آجودانیه,تزریقات در منزلمحدوده آذربایجان,تزریقات در منزلمحدوده آذری,تزریقات در منزلمحدوده آرارات,تزریقات در منزلمحدوده آرژانتین,تزریقات در منزلمحدوده آزاد شهر,تزریقات در منزلمحدوده آهنگ,تزریقات در منزلمحدوده ابراهیم آباد,تزریقات در منزلمحدوده ابوذر,تزریقات در منزل محدوده احتشامیه,تزریقات در منزلمحدوده اختیاریه,تزریقات در منزلمحدوده ارامنه,تزریقات در منزلمحدوده ارم,تزریقات در منزلمحدوده استاد معین,تزریقات در منزلمحدوده استخر,تزریقات در منزلمحدوده اسفندیاری,تزریقات در منزلمحدوده اسلام آباد,تزریقات در منزلمحدوده اسلامشهر,تزریقات در منزلمحدوده اسکندری, تزریقات در منزلمحدوده افسریه, تزریقات در منزل محدوده المهدی,تزریقات در منزلمحدوده امام حسین,تزریقات در منزلمحدوده امام زاده قاسم,تزریقات در منزلمحدوده امانیه,تزریقات در منزلمحدوده امیر بهادر,تزریقات در منزلمحدوده امیریه,تزریقات در منزلمحدوده اندیشه,تزریقات در منزلمحدوده اوقاف,تزریقات در منزلمحدوده اوین,تزریقات در منزلمحدوده اکباتان,تزریقات در منزلمحدوده ایرانشهر,تزریقات در منزلمحدوده بازار,تزریقات در منزلمحدوده باغ آذری,تزریقات در منزلمحدوده باغ رضوان,تزریقات در منزلمحدوده باقرخان,تزریقات در منزلمحدوده بریانک,تزریقات در منزلمحدوده بلوارکشاورز,تزریقات در منزلمحدوده بهاران,تزریقات در منزلمحدوده بهارستان,تزریقات در منزلمحدوده بهجت آباد,تزریقات در منزلمحدوده بهمن یار,تزریقات در منزلمحدوده بوستان ولایت, تزریقات در منزلمحدوده بومهن,تزریقات در منزلمحدوده تهران نو,تزریقات در منزلمحدوده تهران ویلا,تزریقات در منزلمحدوده تهرانسر,تزریقات در منزلمحدوده جماران,تزریقات در منزلمحدوده جمالزاده,تزریقات در منزلمحدوده جمشیدیه, تزریقات در منزلمحدوده جنت آباد, تزریقات در منزل محدوده جوادیه,تزریقات در منزلمحدوده جوانمرد قصاب,تزریقات در منزلمحدوده حسن آباد,تزریقات در منزلمحدوده حشمتیه,تزریقات در منزلمحدوده حکیمیه,تزریقات در منزلمحدوده خانی آباد,تزریقات در منزلمحدوده خزانه,تزریقات در منزلمحدوده خلیج فارس,تزریقات در منزلمحدوده خورین,تزریقات در منزلمحدوده دارآباد,تزریقات در منزلمحدوده دانشگاه تهران,تزریقات در منزلمحدوده دبستان,تزریقات در منزلمحدوده دربند,تزریقات در منزلمحدوده دردشت,تزریقات در منزلمحدوده دروازه شمیران, تزریقات در منزل محدوده دروس, تزریقات در منزل محدوده درکه, تزریقات در منزل محدوده دریان نو, تزریقات در منزل محدوده دزاشیب, تزریقات در منزل محدوده ده ونک, تزریقات در منزل محدوده دهکده المپیک, تزریقات در منزل محدوده دولاب, تزریقات در منزل محدوده دولت آباد,تزریقات در منزلمحدوده دیلمان جنوبی,تزریقات در منزلمحدوده رباط کریم,تزریقات در منزلمحدوده رودهن,تزریقات در منزلمحدوده زرگنده,تزریقات در منزلمحدوده زهتابی,تزریقات در منزلمحدوده زینبیه,تزریقات در منزلمحدوده سازمان آب, تزریقات در منزل محدوده سازمان برنامه,تزریقات در منزلمحدوده ستارخان, تزریقات در منزلمحدوده سرسبز,تزریقات در منزلمحدوده سعدآبادتزریقات در منزلاعزام آمبولانس, اعزام پرستار به منزل, انجامتزریقات در منزل, انجام پانسمان در منزل, انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل,تزريقات در منزلشهرك غرب,تزریق سرمدر منزل,تزریق سرمو آمپول در منزل,تزریقات در منزلجردن,تزریقات در منزلسعادت آباد,تزریقات در منزلشرق تهران,تزریقات در منزلغرب تهران,تزریقات در منزلمحدوده آجودانیه,تزریقات در منزلمحدوده آذربایجان,تزریقات در منزلمحدوده آذری,تزریقات در منزلمحدوده آرارات,تزریقات در منزلمحدوده آرژانتین,تزریقات در منزلمحدوده آزاد شهر,تزریقات در منزلمحدوده آهنگ,تزریقات در منزلمحدوده ابراهیم آباد,تزریقات در منزلمحدوده ابوذر,تزریقات در منزل محدوده احتشامیه,تزریقات در منزلمحدوده اختیاریه,تزریقات در منزلمحدوده ارامنه,تزریقات در منزلمحدوده ارم,تزریقات در منزلمحدوده استاد معین,تزریقات در منزلمحدوده استخر,تزریقات در منزلمحدوده اسفندیاری,تزریقات در منزلمحدوده اسلام آباد,تزریقات در منزلمحدوده اسلامشهر,تزریقات در منزلمحدوده اسکندری, تزریقات در منزلمحدوده افسریه, تزریقات در منزل محدوده المهدی,تزریقات در منزلمحدوده امام حسین,تزریقات در منزلمحدوده امام زاده قاسم,تزریقات در منزلمحدوده امانیه,تزریقات در منزلمحدوده امیر بهادر,تزریقات در منزلمحدوده امیریه,تزریقات در منزلمحدوده اندیشه,تزریقات در منزلمحدوده اوقاف,تزریقات در منزلمحدوده اوین,تزریقات در منزلمحدوده اکباتان,تزریقات در منزلمحدوده ایرانشهر,تزریقات در منزلمحدوده بازار,تزریقات در منزلمحدوده باغ آذری,تزریقات در منزلمحدوده باغ رضوان,تزریقات در منزلمحدوده باقرخان,تزریقات در منزلمحدوده بریانک,تزریقات در منزلمحدوده بلوارکشاورز,تزریقات در منزلمحدوده بهاران,تزریقات در منزلمحدوده بهارستان,تزریقات در منزلمحدوده بهجت آباد,تزریقات در منزلمحدوده بهمن یار,تزریقات در منزلمحدوده بوستان ولایت, تزریقات در منزلمحدوده بومهن,تزریقات در منزلمحدوده تهران نو,تزریقات در منزلمحدوده تهران ویلا,تزریقات در منزلمحدوده تهرانسر,تزریقات در منزلمحدوده جماران,تزریقات در منزلمحدوده جمالزاده,تزریقات در منزلمحدوده جمشیدیه, تزریقات در منزلمحدوده جنت آباد, تزریقات در منزل محدوده جوادیه,تزریقات در منزلمحدوده جوانمرد قصاب,تزریقات در منزلمحدوده حسن آباد,تزریقات در منزلمحدوده حشمتیه,تزریقات در منزلمحدوده حکیمیه,تزریقات در منزلمحدوده خانی آباد,تزریقات در منزلمحدوده خزانه,تزریقات در منزلمحدوده خلیج فارس,تزریقات در منزلمحدوده خورین,تزریقات در منزلمحدوده دارآباد,تزریقات در منزلمحدوده دانشگاه تهران,تزریقات در منزلمحدوده دبستان,تزریقات در منزلمحدوده دربند,تزریقات در منزلمحدوده دردشت,تزریقات در منزلمحدوده دروازه شمیران, تزریقات در منزل محدوده دروس, تزریقات در منزل محدوده درکه, تزریقات در منزل محدوده دریان نو, تزریقات در منزل محدوده دزاشیب, تزریقات در منزل محدوده ده ونک, تزریقات در منزل محدوده دهکده المپیک, تزریقات در منزل محدوده دولاب, تزریقات در منزل محدوده دولت آباد,تزریقات در منزلمحدوده دیلمان جنوبی,تزریقات در منزلمحدوده رباط کریم,تزریقات در منزلمحدوده رودهن,تزریقات در منزلمحدوده زرگنده,تزریقات در منزلمحدوده زهتابی,تزریقات در منزلمحدوده زینبیه,تزریقات در منزلمحدوده سازمان آب, تزریقات در منزل محدوده سازمان برنامه,تزریقات در منزلمحدوده ستارخان, تزریقات در منزلمحدوده سرسبز,تزریقات در منزلمحدوده سعدآباد

 • درمان زخم بستر در منزل 02188343500

 • ضرورت چکاپ و مراقبت از سالمندن

   
   
  آزمایشات دوره ای و نیاز به انجام آنها بر اساس سن، جنس و سابقه خانوادگی بیماریها تعیین می شود. برخی معاینات، اندازه گیری و تست های آزمایشگاهی در تشخیص سریع مشکلات قابل درمان نقش بسیار مهمی دارند.
   
  شمارش کامل سلول های خونی، اندازه گیری چربی، اندازه گیری قند خون ناشتا و بررسی عملکرد ارگانهای مهم (کبد، کلیه، تیروئید) از جمله آزمایش های دوره ای محسوب می شوند. همچنین با توجه به شرایط سنی و یا اقلیمی آزمایش های دیگری نیز همچون اندازه گیری سطح ویتامین D، اندازه گیری ذخایر آهن (فریتین)، بررسی مدفوع از نظر خون مخفی و بررسی پروستات توصیه می شوند.
   
  دوره سالمندی:
   
  دوره سالمندی که بر اساس منابع علمی به دوران زندگی بعد از ۶۰ سالگی اطلاق می شود عموما مقارن با تغییراتی در وضعیت جسمی و در سیستم های مختلف بدن از جمله دستگاه گوارش، دستگاه گردش خون و سیستم ایمنی بدن است. کاهش فعالیت سیستم ایمنی بدن، سالمندان را در مقابل عوامل مختلف عفونی و بروز سرطان های مختلف آسیب پذیر می کند. بسیاری از اختلالاتی که در سالمندان منجر به عوارض و اثرات گاها غیر قابل جبران می شود، اگر به هنگام و درست تشخیص داده شوند براحتی قابل پیشگیری هستند و این امر اهمیت آزمایشات دوره ای را در دوران سالمندی گوشزد می کند. آزمایش هایی که انجام آنها با توجه به شرایط افراد، به صورت دوره ای در دوران سالمندی توصیه می شود به قرار زیر است:
   
  شمارش کامل سلول های خونی: در این آزمایش گلبول های قرمز، سفید و پلاکت ها، همچنین هموگلوبین و هماتوکریت و اندازه و درصد سلولهای خونی تعیین می شود. این آزمایش یکی از مهمترین آزمایش های دوره ای می باشد که در تشخیص علت ضعف، کم خونی، عفونت و بسیاری از اختلالات به پزشک کمک می کند.
   
  آزمایش قند خون: گلوکز منبع اصلی انرژی بدن است و  مقدار آن به صورت طبیعی پس از خوردن غذا افزایش می یابد. افزایش گلوکز باعث ترشح انسولین از غده پانکراس می شود که این هورمون به سلول های بدن کمک می کند که از گلوکز استفاده کنند. در صورت بالا بودن مقدار گلوکز، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به چشم ها، کلیه ها، اعصاب و عروق خونی وارد شود. چند نوع آزمایش قند خون وجود دارد که شامل اندازه گیری قند خون ناشتا، ۲ ساعت پس از خوردن غذا و غیر ناشتا و چند نوع تست بنا بر تشخیص پزشک می باشد. سالمندان به علت کاهش ترشح انسولین یا مقاومت سلولها در خطر ابتلا به دیابت قرار دارند و البته سابقه خانوادگی نیز ریسک ابتلا به این بیماری را بالا می برد.
   
  آزمایش چربی خون: این آزمایش شامل اندازه گیری کلسترول و تری گلیسرید می باشد. بدن از کلسترول برای ساختن سلول ها و تولید هورمون ها استفاده می کند. مقدار زیاد کلسترول در بدن می تواند در داخل شریان ها رسوب کند و پلاک تشکیل دهد و این پلاک ها شانس ایجاد حمله قلبی را بالا می برند. HDL یا لیپوپروتئین با غلظت بالا که یکی از اجزای تشکیل دهنده کلسترول است، به بدن در دفع چربی کمک می کند. به این چربی، چربی خوب گفته می شود زیرا بالا تر بودن آن شانس بیماری های قلبی را کاهش می دهد. LDL یا لیپوپروتئین با غلظت پایین مسوول حمل چربی ها از کبد به سلول های بدن می باشد و در صورتی که مقدار آن بالا باشد، خطر بیماری های قلبی عروقی را بالا می برد. تری گلیسرید ها، مسوولیت ذخیره چربی و تامین انرژی را بر عهده دارند و افزایش آنها همراه LDL باعث افزایش خظر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی می شود. از آنجاییکه افزایش سن با کاهش تحرک و سوخت و ساز بدن همراه است و همه اینها موجب افزایش چربی ها و به تبع آن عوارض تجمع آنها نظیر گرفتگی عروق می گردد لذا توصیه می شود چربی های خون بصورت دوره ای بخصوص در افراد با سابقه خانوادگی چربی بالا و افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی اندازه گیری شود.
   
  بررسی عملکرد کبد: کبد عملکرد هایی چون تبدیل مواد  غذایی به انرژی و از بین بردن مواد سمی را بر عهده دارد. برای بررسی عملکرد کبد، مقدار پروتئین، آلبومین، بیلی روبین و آنزیم های کبدی سنجیده می شود.
   
  بررسی عملکرد کلیه: کلیه ها مسوول دفع مواد زاید از  خون و حفظ سطح آب بدن می باشند. در صورت درست عمل نکردن کلیه ها میزان کراتینین و اوره خون بالا می رود. همچنین عدم نوشیدن آب کلفی نیز باعث بالا رفتن اوره خون می شود.
   
  بررسی عملکرد غده تیرویید: غده تیروئید به شکل پروانه  می باشد و در جلوی گردن قرار می گیرد. تیروئید، از ید غذا استفاده می کند تا هورمون های تیروویدی را تولید کند. این هورمون ها در کودکی برای رشد و تکامل مغزی لازم هستند و در دوران بزرگسالی، نحوه استفاده از انرژی در بدن را تنطیم می کنند. در بررسی عملکرد تیروئید، هورمون تحریک کننده تیروئید (TSH)، هورمون های تیروئیدی T3 و T4 به صورت کلی و یا آزاد اندازه گیری می شوند.
   
  بررسی الکترولیت ها: الکترولیت ها مولکول های با بار مثبت یا منفی هستند که در سلول ها، خون و مایعات بافتی یافت می شوند. این مولکول ها شامل سدیم، پتاسیم، کلسیم، فسفر، منیزیم، کلر و بی کربنات هستند و با اندازه گیری آنها، عملکرد کلیه و غدد بررسی می گردد.
   
  بررسی مدفوع از نظر وجود خون مخفی: این تست از آزمایش های بسیار مهمی است که سلامت روده ها را مورد بررسی قرار می دهد. از آنجا که در صورت مشکلی در روده ها علائم بسیار دیر بروز می کنند، بررسی دوره ای روده ها از ارکان مهم آزمایش های چک آپ می باشد.
   
  بررسی کمبود ویتامین ها: ویتامین B12، اسید فولیک و ویتامین D از جمله مواردی هستند که ممکن است نیاز به بررسی داشته باشند. بدن از ویتامین B12 برای ساختن سلول های خونی و حفظ یک سیستم عصبی نرمال استفاده می کند. این ویتامین در غذاهای گوشتی موجود است و اندازه گیری آن در افراد گیاه خوار توصیه می شود. این ویتامین معمولا همراه اسید فولیک اندازه گیری می شود زیرا کمبود آنها منجر به کم خونی می شود. اسید فولیک نیز از ویتامین های گروه B می باشد که در ساخت سلول های خونی و رشد طبیعی بدن دخیل است.
   
  ویتامین D در حفظ سطح کافی کلسیم و فسفات در خون و جذب کلسیم به خون و استخوان نقش دارد.کمبود ویتامین D در افرادی که در معرض نور کافی خورشید قرار نمی گیرند و یا دریافت کافی ویتامین D در رژیم غذایی خود ندارند، مشاهده می شود.
   
  ویزیت پزشک در منزل 22961271  در محدوده نیاوران و ازگل و  ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده رسالت و تهرانپارس و نارمک ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده آجودانیه و نیاوران ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در منطقه ازگل ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت در منزل در محدوده ازگل ، درمان بیمار در منزل در محدوده ازگل ، خدمات پزشکی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده ازگل ، اعزام پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، اعزام دکتر به خانه در محدوده ازگل ، ویزیت در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عفونی در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک متخصص به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک عفونی به منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک عمومی در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت پزشک عمومی در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت دکتر متخصص در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده  اندرزگو ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده فرمانیه ،
 • ضرورت چکاپ و مراقبت از سالمندن

  ارایه خدمات درمانی در منزل - حکیم برتر 02177090019

   
   
  آزمایشات دوره ای و نیاز به انجام آنها بر اساس سن، جنس و سابقه خانوادگی بیماریها تعیین می شود. برخی معاینات، اندازه گیری و تست های آزمایشگاهی در تشخیص سریع مشکلات قابل درمان نقش بسیار مهمی دارند.
   
  شمارش کامل سلول های خونی، اندازه گیری چربی، اندازه گیری قند خون ناشتا و بررسی عملکرد ارگانهای مهم (کبد، کلیه، تیروئید) از جمله آزمایش های دوره ای محسوب می شوند. همچنین با توجه به شرایط سنی و یا اقلیمی آزمایش های دیگری نیز همچون اندازه گیری سطح ویتامین D، اندازه گیری ذخایر آهن (فریتین)، بررسی مدفوع از نظر خون مخفی و بررسی پروستات توصیه می شوند.
   
  دوره سالمندی:
   
  دوره سالمندی که بر اساس منابع علمی به دوران زندگی بعد از ۶۰ سالگی اطلاق می شود عموما مقارن با تغییراتی در وضعیت جسمی و در سیستم های مختلف بدن از جمله دستگاه گوارش، دستگاه گردش خون و سیستم ایمنی بدن است. کاهش فعالیت سیستم ایمنی بدن، سالمندان را در مقابل عوامل مختلف عفونی و بروز سرطان های مختلف آسیب پذیر می کند. بسیاری از اختلالاتی که در سالمندان منجر به عوارض و اثرات گاها غیر قابل جبران می شود، اگر به هنگام و درست تشخیص داده شوند براحتی قابل پیشگیری هستند و این امر اهمیت آزمایشات دوره ای را در دوران سالمندی گوشزد می کند. آزمایش هایی که انجام آنها با توجه به شرایط افراد، به صورت دوره ای در دوران سالمندی توصیه می شود به قرار زیر است:
   
  شمارش کامل سلول های خونی: در این آزمایش گلبول های قرمز، سفید و پلاکت ها، همچنین هموگلوبین و هماتوکریت و اندازه و درصد سلولهای خونی تعیین می شود. این آزمایش یکی از مهمترین آزمایش های دوره ای می باشد که در تشخیص علت ضعف، کم خونی، عفونت و بسیاری از اختلالات به پزشک کمک می کند.
   
  آزمایش قند خون: گلوکز منبع اصلی انرژی بدن است و  مقدار آن به صورت طبیعی پس از خوردن غذا افزایش می یابد. افزایش گلوکز باعث ترشح انسولین از غده پانکراس می شود که این هورمون به سلول های بدن کمک می کند که از گلوکز استفاده کنند. در صورت بالا بودن مقدار گلوکز، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به چشم ها، کلیه ها، اعصاب و عروق خونی وارد شود. چند نوع آزمایش قند خون وجود دارد که شامل اندازه گیری قند خون ناشتا، ۲ ساعت پس از خوردن غذا و غیر ناشتا و چند نوع تست بنا بر تشخیص پزشک می باشد. سالمندان به علت کاهش ترشح انسولین یا مقاومت سلولها در خطر ابتلا به دیابت قرار دارند و البته سابقه خانوادگی نیز ریسک ابتلا به این بیماری را بالا می برد.
   
  آزمایش چربی خون: این آزمایش شامل اندازه گیری کلسترول و تری گلیسرید می باشد. بدن از کلسترول برای ساختن سلول ها و تولید هورمون ها استفاده می کند. مقدار زیاد کلسترول در بدن می تواند در داخل شریان ها رسوب کند و پلاک تشکیل دهد و این پلاک ها شانس ایجاد حمله قلبی را بالا می برند. HDL یا لیپوپروتئین با غلظت بالا که یکی از اجزای تشکیل دهنده کلسترول است، به بدن در دفع چربی کمک می کند. به این چربی، چربی خوب گفته می شود زیرا بالا تر بودن آن شانس بیماری های قلبی را کاهش می دهد. LDL یا لیپوپروتئین با غلظت پایین مسوول حمل چربی ها از کبد به سلول های بدن می باشد و در صورتی که مقدار آن بالا باشد، خطر بیماری های قلبی عروقی را بالا می برد. تری گلیسرید ها، مسوولیت ذخیره چربی و تامین انرژی را بر عهده دارند و افزایش آنها همراه LDL باعث افزایش خظر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی می شود. از آنجاییکه افزایش سن با کاهش تحرک و سوخت و ساز بدن همراه است و همه اینها موجب افزایش چربی ها و به تبع آن عوارض تجمع آنها نظیر گرفتگی عروق می گردد لذا توصیه می شود چربی های خون بصورت دوره ای بخصوص در افراد با سابقه خانوادگی چربی بالا و افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی اندازه گیری شود.
   
  بررسی عملکرد کبد: کبد عملکرد هایی چون تبدیل مواد  غذایی به انرژی و از بین بردن مواد سمی را بر عهده دارد. برای بررسی عملکرد کبد، مقدار پروتئین، آلبومین، بیلی روبین و آنزیم های کبدی سنجیده می شود.
   
  بررسی عملکرد کلیه: کلیه ها مسوول دفع مواد زاید از  خون و حفظ سطح آب بدن می باشند. در صورت درست عمل نکردن کلیه ها میزان کراتینین و اوره خون بالا می رود. همچنین عدم نوشیدن آب کلفی نیز باعث بالا رفتن اوره خون می شود.
   
  بررسی عملکرد غده تیرویید: غده تیروئید به شکل پروانه  می باشد و در جلوی گردن قرار می گیرد. تیروئید، از ید غذا استفاده می کند تا هورمون های تیروویدی را تولید کند. این هورمون ها در کودکی برای رشد و تکامل مغزی لازم هستند و در دوران بزرگسالی، نحوه استفاده از انرژی در بدن را تنطیم می کنند. در بررسی عملکرد تیروئید، هورمون تحریک کننده تیروئید (TSH)، هورمون های تیروئیدی T3 و T4 به صورت کلی و یا آزاد اندازه گیری می شوند.
   
  بررسی الکترولیت ها: الکترولیت ها مولکول های با بار مثبت یا منفی هستند که در سلول ها، خون و مایعات بافتی یافت می شوند. این مولکول ها شامل سدیم، پتاسیم، کلسیم، فسفر، منیزیم، کلر و بی کربنات هستند و با اندازه گیری آنها، عملکرد کلیه و غدد بررسی می گردد.
   
  بررسی مدفوع از نظر وجود خون مخفی: این تست از آزمایش های بسیار مهمی است که سلامت روده ها را مورد بررسی قرار می دهد. از آنجا که در صورت مشکلی در روده ها علائم بسیار دیر بروز می کنند، بررسی دوره ای روده ها از ارکان مهم آزمایش های چک آپ می باشد.
   
  بررسی کمبود ویتامین ها: ویتامین B12، اسید فولیک و ویتامین D از جمله مواردی هستند که ممکن است نیاز به بررسی داشته باشند. بدن از ویتامین B12 برای ساختن سلول های خونی و حفظ یک سیستم عصبی نرمال استفاده می کند. این ویتامین در غذاهای گوشتی موجود است و اندازه گیری آن در افراد گیاه خوار توصیه می شود. این ویتامین معمولا همراه اسید فولیک اندازه گیری می شود زیرا کمبود آنها منجر به کم خونی می شود. اسید فولیک نیز از ویتامین های گروه B می باشد که در ساخت سلول های خونی و رشد طبیعی بدن دخیل است.
   
  ویتامین D در حفظ سطح کافی کلسیم و فسفات در خون و جذب کلسیم به خون و استخوان نقش دارد.کمبود ویتامین D در افرادی که در معرض نور کافی خورشید قرار نمی گیرند و یا دریافت کافی ویتامین D در رژیم غذایی خود ندارند، مشاهده می شود.
   
   
   
 • ضوابط تاسیس مراکز بالینی درمان در منزل

   
  ضوابط تاسيس مركز ارائه خدمات و مراقبتهاي باليني در منزل
   
  عنوان قانون:
   
  مركز ارائه خدمات مراقبت هاي باليني در منازل ، مركزي است كه به منظور ارائه خدمات باليني و بهداشتي شامل انجام كليه دستورات پزشكي و پيراپزشكي و بهداشتي در منزل با حداقل مراجعه مستقيم بيمار به مراكز كلينيكي و پاراكلينيكي تأسيس مي گردد . 
  - افراد همكار در اين مركز به سه گروه زير تقسيم مي شود : 
  - گروه پزشكي شامل : پزشك عمومي و متخصصين رشته هاي مختلف باليني
  - گروه پيراپزشكي شامل : پرستار ، ماما ، فيزيوتراپ و كليه واجدين حرف پيراپزشكي كه به نحوي در پيش گيري، تشخيص، درمان و توان بخشي دخالت دارند . 
  - گروه پشتيباني 
  - به هر متقاضي واجد شرايط و صلاحيت فقط پروانه تأسيس يك مركز تعلق خواهد گرفت 
  - مؤسس و مسئول فني در صورت احراز شرايط مي تواند شخص واحدي باشد . 
  تبصره : مؤسس و مسئول فني مي بايست پزشك باشند . 
  - پروانه تأسيس به نام اشخاص حقيقي وحقوقي و خيريه و تعاوني هاي بهداشتي درماني صادر خواهد شد. ر - تعدادمسئولين فني مي بايستي بيش از يك نفر وبه تعدادمورد نياز جهت پر نمودن ساعات شبانه روزي باشد.( حداقل 2 نفر مسئول فني ) 
  - مركز موظف است در مورد درخواست بيماريا وابستگان اوجهت انجام خدمات بهداشتي درماني درمنزل فهرستي را كه حيطه عمليات مراقبتي مركز و تعرفه هاي خدمات را مشخص مي نمايد تنظيم و به اطلاع و رويت گيرنده خدمات برساند . 
  سقف ارائه خدمات مركز مي تواند شامل موارد ذيل باشد : 
  - ويزيت در منزل 
  - ارائه خدمات فيزيوتراپي ، كار درماني و توان بخشي در منزل با دستور پزشك 
  - نگهداري بيماران ناتوان و نيازمند 
  - تزريقات و پانسمان در منزل به دستور پزشك 
  - انجام نمونه گيري خون و ادرار با دستور پزشك جهت انواع آزمايشات 
  - انجام اقدامات تشخيصي اوليه مثل ( راديوگرافي پرتابل ، گرفتن نوار قلب و... ) با دستور پزشك 
  - انجام اقدامات اوليه درماني مثل ( احياء قلب و ريه ، انواع سونداژ ، شستشوي معده و آتل گيري ) زير نظر و دستور پزشك 
  - تهيه داروي تجويز شده توسط پزشك و ارائه به بيمار 
  - ويزيت اوليه بيمار در منزل و در صورت نياز به ارائه خدمات در مراكز درماني مجهز ‘ انتقال بيمار به درمانگاه و يا بيمارستان طرف قرارداد با مركز 
  ارائه خدمات آموزشي در خصوص ( تشخيص به موقع علائم بيماري ، چگونگي مصرف دارو، خود مراقبتي در منزل، بهداشت ، جسمي ، رواني ، اجتماعي ، بهداشت ازدواج ، مراقبت هاي دوران بارداري و پس اززايمان، تنظيم خانواده ( گذاشتن IUD در منزل مجاز نمي باشد ) ‘ نحوه مراقبت نوزاد شيرخوار ‘ نحوه برخورد با بيماري هاي واگير و غير واگير ، بررسي وضعيت سلامت افراد خانواده ، اندازه گيري فشار خون و علائم حياتي ، رعايت اصول نگهداري بيمار در منزل 
  -ارائه كليه خدمات پرستاري در منزل 
  - انجام واكسيناسيون در منزل 
  - ارائه مشاوره تغذيه و رژيم درماني در منزل 
  تبصره : ارائه تزريقات ، پانسمان ، واكسيناسيون ، ويزيت و... در محل مراكز ستادي ارائه خدمات باليني مجاز نمي باشد . 
  وظايف مسئول فني مركز 
  - سرپرستي كليه امور فني خدمات پزشكي و پيراپزشكي و مسئوليت رعايت موازين قانوني 
  - نظارت بر انتخاب و بكارگيري نيروي انساني واجد شرايط و صلاحيت ، براساس ضوابط مورد قبول وزارت متبوع براي اين گونه مؤسسات و نظارت بر عملكرد آنها 
  - رسيدگي به شكايات فني بيماران و پاسخ گويي به آنان و مراجع ذي صلاح 
  - جلوگيري از ارائه خدمات پزشكي و پيراپزشكي غير مجاز خارج از وظايف مركز 
  - ارائه آمار فعاليت ماهانه مركز به تفكيك خدمات تشخيصي ‘ درماني ‘ توان بخشي و پرستاري به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه ( لازم است آمار مربوطه به فعاليت هاي بهداشتي به حوزه معاونت بهداشتي دانشگاه مربوطه نيز منعكس گردد ). 
  - اعلام فهرست اسامي پزشكان و پيراپزشكان كه در ساعات مختلف با مركز همكاري مي نمايد به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه 
  شرايط ونحوه پذيرش و ويزيت بيماران و خدمت گيرندگان 
  - جهت خدمات ويزيت پزشكي به تنهايي ، پزشك طرف قرارداد و يا مركز موظف به حضور بر بالين بيمار در منزل با روپوش سفيد پزشكي واتيكت و كارت شناسايي و تكميل فرم مشخصات بيمار به همراه اقدامات تشخيصي و درمانـي انجام شده مي باشند . بديهي است كليه تجهيزات مورد لزوم جهت معاينه بيمار برحسب نوع بيماري مي بايست در بالين بيمار مهيا باشد . 
  - جهت ارائه خدمات پرستاري ، پيراپزشكي مي بايست در اولين مراجعه بر بالين توان خواه در صورت عدم وجود نسخه و يا دستور پزشك معالج قبلي ، پزشك و گروه پيراپزشك مربوطه حضور داشته و با تكميل فرم ثبت اطلاعات به صورت مشترك نسبت به ارائه برنامه درماني ، نگهداري و توان بخشي جهت عقد قرارداد خدمتي اقدام نمايند . 
  - ظرفيت تأسيس مراكز ارائه خدمات باليني در منزل به ازاي هر 15 هزار نفر جمعيت يك مؤسسه مي باشد . 
  - مركز ارائه خدمات و مراقبتهاي باليني در منازل
  Dr.M. B:
  به تكميل فرم شماره 5 ( در خصوص متقاضيان همكاري با مركز ) مي باشند . بديهي است ارائه آمار عملكرد و ليست پرسنل همكار و طرف قرارداد به دانشگاه مربوطه از وظايف اين گونه مراكز مي باشد . 
  - ارائه كليه خدمات و مراقبت هاي باليني در منازل توسط مراكز درماني بزرگ تر مثل درمانگاه ها ، بيمارستان ها 
  و... مي بايست به شرط همكاري با يكي از مؤسسات ارائه خدمات و مراقبت هاي باليني در منزل و توسط مراكز داراي مجوز قانوني از وزارت متبوع صورت پذيرد . 
  1- مركز جهت ارجاع بيماران به مراكز درماني مجهزتر مي بايست حداقل با يك درمانگاه عمومي شبانه روزي و يا يك بيمارستان غير تخصصي قرارداد همكاري منعقد نمايد . 
  تبصره : اين مراكز مجاز به داشتن واحد آمبولانس نبوده و در صورت نياز ملزم به انعقاد قرارداد همكاري با مراكز خدمات آمبولانس خصوصي داراي مجوز هاي قانوني خواهند بود . 
  2- مركز جهت ارتباطات بايد حداقل داراي دو خط مستقل تلفن باشد . 
  3- مركز برحسب شرح وظايف خود بايستي محل مناسبي را به همراه تجهيزات مورد نياز به معاونت درمان دانشگاه مربوطه معرفي نمايد . 
  4- محل ساختمان مركز و تجهيزات موجود در آن بايد قبل از صدور مجوز بهره برداري توسط كارشناسان ذي ربط دانشگاه علوم پزشكي مربوطه مورد ارزشيابي و تائيد قرار گيرد . 
  5 - نظارت و ارزشيابي كليه خدمات اين گونه مراكز در سراسر كشور به عهده دانشگاه علوم پزشكي مربوطه خواهد بود . 
  6- پس از كسب موافقت اصولي از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي حداكثر ظرف مدت يك سال مهلت مندرج در قرارداد تأسيس منعقده بين دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و متقاضيان ، بايد مركز جهت ارائه خدمات آماده و قبل از شروع به كار مراتب جهت بازديد نهايي به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه به صورت كتبي اعلام گردد و در صورت عدم آمادگي بنا به دلايلي ، بر اساس مفاد قرارداد تأسيس عمل خواهد بود . 
  7- تغييرات نام و محل مركز بايد با هماهنگي دانشگاه علوم پزشكي مربوطه باشد و در اين صورت پروانه جديد به نام و براي محل جديد صادر خواهد شد . 
  8- مسئول فني مي تواند در صورت غيبت به مدت كمتر از سه ماه يك نفر جانشين را با تائيد مؤسس مركز به طور موقت انتخاب وبه صورت كتبي به دانشگاه مربوطه معرفي نمايد . 
  تبصره : در صورتي كه غيبت مسئول فني بيش از سه ماه به طول انجامد پروانه لغوخواهد شد . 
  9- در صورتي كه مؤسس يا مؤسسين به دلايل موجهي قصد تعطيل و انحلال مركز را داشته باشد بايد مراتب را با ذكر دليل و مستندات لازم حداقل سه ماه قبل از اقدام به دانشگاه علوم پزشكي مربوطه گزارش نمايد . 
  10- تشكيل پرونده شامل : ضبط مشخصات كامل بيمار ، نام پزشك و پيراپزشك و مراحل سير بيماري و اقدامات انجام شده براي بيمار بايگاني و نگهداري مدارك جهت هر يك از خدمت گيران الزامي است . 
  11- در ارائه خدمات باليني به بيماران، رعايت طرح انطباق تا حداكثر توان ممكن براي مركز الزامي است . 
  12- در صورتي كه مؤسس يا مؤسسين مركز از ضوابط مقررات و وظايف آئين نامه تخطي نمايد به نحو زير اقدام خواهد شد . 
  - تذكر شفاهي با قيد موضوع در صورت جلسه بازرسي محل ، توسط دانشگاه علوم پزشكي ذي ربط 
  - اخطار كتبي توسط دانشگاه علوم پزشكي مربوطه 
  - لغو پروانه تأسيس و تعطيلي مركز به مدت سه ماه به پيشنهاد دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و تصويب كميسيون قانوني موضوع ماده 20 
  - لغو دائم پروانه تأسيس و تعطيلي مركز به مدت سه ماه تا يك سال به پيشنهاد دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و تصويب كميسيون قانوني موضوع ماده 20 
  - لغو دائم پروانه تأسيس مركز به پيشنهاد دانشگاه علوم پزشكي مربوطه و تصويب كميسيون قانوني موضوع ماده 20 و در صورت لزوم اعلام به مراجع قضائي 
  ساختمان 
  حداقل فضاي فيزيكي مورد نياز شامل : 
  - سالن پذيرش ، سرويس بهداشتي ، آبدارخانه و بايگاني 
  - تأمين نور و تهويه و بهداشت مناسب 
  - پوشش كف با سنگ ‘ سراميك و پوشش ديوارها با رنگ روغن قابل شستشو 
  - استقلال فضايي 
  - در صورت استقرار مركز در مجتمع مسكوني ارائه رضايت نامه كتبي معتبر از مالكين و ساكنين ساختمان الزامي است 
  توضيح :از خريد يا اجاره ساختمان جهت مركز قبل از تائيد كارشناسي خودداري به عمل آيد. 
  تجهيزات 
  - مركز مي بايست مجهز به سيستم مكانيزاسيون باشد . ( حداقل شامل يك دستگاه رايانه و چاپ گر و يك MODEM ) 
  - وجود تجهيزات پزشكي ضروري مورد نياز جهت ارائه خدمات بر بالين بيمار ،در خصوص امكانات كلينيكي و پاراكلينيكي ويا بستري بيماران بدحال ، مركز مي بايستي با افراد و يا مراكز درماني ديگر جهت استفاده از تجهيزات آنها قرارداد همكاري منعقد نمايد ( بديهي است نظارت بر كيفيت تجهيزات به كار گرفته شده به عهده كارشناسان و بازرسان نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه مربوطه خواهد بود ) 
  مراحل صدور مجوزهاي قانوني 
  الف ) مدارك مورد نياز جهت صدور موافقت اصولي 
  1- ارائه تقاضا نامه كتبي مهر و امضاء شده متقاضي كه به امضاي معاونت 
  Dr.M. B:
  محترم درمان و مديريت محترم درمان رسيده باشد و در دفتر دبيرخانه ثبت شده باشد . 
  2- قيد منطقه شهرداري محل مورد تقاضا جهت تاسيس مركز فوق 
  3- تكميل فرم هاي مربوطه ( پس از ارائه تقاضا نامه توسط واحد صدور پروانه ها به متقاضي تحويل داده مي شود ) 
  4- دانشنامه يا تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان 
  5- نامه اعلام عدم نياز در ساعات غير اداري جهت شاغلين رسمي دواير دولتي 
  6- گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا آخرين حكم كارگزيني جهت شاغلين رسمي دواير دولتي 
  7- فتوكپي صفحه اول شناسنامه + صفحه آخر در صورتي كه توضيح دارد 
  8- ليست اسامي پيشنهادي جهت نامگذاري مؤسسه با مهر و امضاي متقاضي 
  9- استعلام از دو دانشگاه علوم پزشكي تهران و شهيد بهشتي در خصوص نداشتن تقاضا و مؤسسه در حوزه تحت نظارت آنان، در مورد متقاضي و غير تكراري بودن اسامي پيشنهادي
  10- گواهي وضعيت طرح لايحه نيروي انساني 
  11- تصوير مصدق كارت پايان يا معافيت از انجام وظيفه جهت آقايان 
  12- عكس 4*3 يك قطعه ( جهت گواهي عدم سوء پيشينه كيفري ) 
  13- گواهي عدم محكوميت انتظامي از سازمان نظام پزشكي 
  14- اصل گواهي عدم اعتياد 
  توضيح : در خصوص نامه هاي مورد اشاره در بند 6 و 9 و 14مكاتبه از طريق اين دانشگاه پس از ارائه ساير مدارك توسط متقاضي انجام مي پذيرد بديهي است پي گيري در مورد وصول پاسخ نامه هاي فوق به عهده متقاضي مي باشد . 
  ب ) پس از تكميل مدارك ، پرونده به كميسيون قانوني ماده 20 دانشگاه ارسال مي گردد 
  ج ) پس از تائيد صلاحيت متقاضي توسط كميسيون قانوني ماده 20 ، ارائه فرم تكميل شده قرارداد تأسيس + فيش بانكي طبق دستورالعمل مربوطه ( مبلغ وشماره حساب از طريق كارشناسان واحد صدور پروانه به متقاضي اعلام خواهد گرديد). 
  د ) صدور موافقت اصولي و ارسال آن به متقاضي 
  بديهي است فعاليت به منظور ارائه خدمات درماني با موافقت اصولي مجاز نمي باشد و ضروري است نسبت به اخذ مجوز بهره برداري و پروانه تأسيس و مسئولين فني اقدام گردد . 
  ه ) مدارك مورد نياز جهت صدور پروانه هاي تأسيس و مسئولين فني 
  1- پيشنهاد مكان جهت احداث مركز به صورت كتبي ( با ذكر دقيق آدرس ، كروكي و تلفن تماس ) كه توسط متقاضي مهر و امضاء شده و ثبت دفتر دبيرخانه گرديده باشد . 
  2- در صورت تائيد مكان توسط كارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه و اعلام آن به متقاضي 
  3- معرفي مسئول فني واجد شرايط 
  4- تصوير مصدق سند مالكيت و اجاره نامه رسمي با قيد پلاك ثبتي 
  5- ارائه قرارداد في مابين مركز با ساير مراكز درماني در ارتباط با استفاده از تجهيزات آنها وارسال بيماران اورژانسي به آن مراكز 
  6- معرفي كاركنان مركز به همراه ليست اسامي و مدارك تحصيلي آنان به شرح ذيل : 
  - گروه پزشكي : پروانه مطب معتبر جهت شهر يا منطقه فعاليت، گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا در صورت اشتغال رسمي ارائه تصوير آخرين حكم استخدامي، گواهي عدم محكوميت انتظامي از سازمان نظام پزشكي 
  - گروه پيراپزشكي : گواهي پايان طرح و خدمات قانوني، گواهي عدم سوء پيشينه كيفري و يا در صورت اشتغال رسمي ارائه تصوير آخرين حكم استخدامي 
  گروه پشتيباني : گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا در صورت اشتغال رسمي ارائه تصوير آخرين حكم استخدامي
  و ) پس از تكميل مدارك ارسال پرونده به كميسيون قانوني ماده 20 وزارت متبوع 
  ز ) پس از تائيد كميسيون جهت صدور مجوز بهره برداري ارائه فيش بانكي طبق مقررات مربوطه ( مبلغ وشماره حساب از طريق كارشناسان واحد صدور پروانه به متقاضي اعلام خواهد گرديد،مبلغ جهت تهران وساير شهرستان ها متفاوت مي باشد). 
  ح ) صدور پروانه هاي تأسيس و مسئول فني توسط مركز برنامه ريزي و هماهنگي در امور درمان معاونت سلامت و ارسال آن به معاونت درمان دانشگاه 
  ت ) تحويل پروانه هاي صادره به مؤسس 
  مدارك مورد نياز جهت مسئولين فني
  1- تكميل فرم هاي مشخصات، معرفي و تقبل مسئوليت فني ( فرم ها از واحد صدور پروانه ها پس از معرفي مسئولين فني از طرف مؤسس به صورت كتبي تحويل مي گردد) . 
  2- تصوير پروانه دائم و پروانه مطب معتبر شهر مربوطه 
  3- تسويه حساب صندوق رفاه دانشجويان يا دانشنامه 
  4- تصوير گواهي تعيين وضعيت طرح نيروي انساني 
  5- نامه عدم نياز در ساعات اداري جهت شاغلين رسمي 
  6- اصل گواهي عدم سوء پيشينه كيفري يا آخرين حكم كارگزيني جهت پزشكان استخدام رسمي دواير دولتي
  7- اصل گواهي عدم محكوميت انتظامي از سازمان نظام پزشكي 
  8- فتوكپي صفحه اول شناسنامه + صفحه آخر در صورت داشتن توضيح+ارائه تصوير يا شماره كد ملي 
  9- سه قطعه عكس 4*3 
  10- تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه آقايان
  11- اصل گواهي عدم اعتياد 
  توضيح : در خصوص مدارك مورد اشاره در بندهاي 6 و 11مكاتبه از طريق اين دانشگاه پس از ارائه ساير مدارك از طرف متقاضي صورت مي پذيرد . بديهي است پي گيري در مورد وصول پاسخ هاي فوق به عهده متقاضي مي باشد .
  -----------------------------------------------------------------------------------
  ویزیت پزشک در منزل 22961271  در محدوده نیاوران و ازگل و  ویزیت پزشک در منزل77090019 در محدوده رسالت و تهرانپارس و نارمک ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده آجودانیه و نیاوران ،ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در منطقه ازگل ، اعزام پزشک عمومی به منزل در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت در منزل در محدوده ازگل ، درمان بیمار در منزل در محدوده ازگل ، خدمات پزشکی در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده ازگل ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده ازگل ، اعزام پزشک متخصص در خانه در محدوده ازگل ، اعزام دکتر به خانه در محدوده ازگل ، ویزیت در خانه در محدوده ازگل ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عفونی در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک متخصص به منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام دکتر متخصص در منزل در محدوده اقدسیه ، اعزام پزشک عفونی به منزل در محدوده اقدسیه ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص در منزل در منطقه نیاوران ، ویزیت پزشک متخصص داخلی در محدوده نیاوران ، ویزیت پزشک عمومی در منطقه نیاوران ، ویزیت دکتر عمومی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت پزشک عمومی در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت دکتر متخصص در خانه در منطقه پاسداران ، ویزیت متخصص داخلی در منزل در محدوده پاسداران ، ویزیت متخصص عفونی در منزل در محدوده  اندرزگو ، ویزیت پزشک عمومی در منزل در محدوده فرمانیه ،
   
 • فیزیوتراپی در خانه 02177090019

  فرم استخدام

 • فیزیوتراپی در منزل 02122961271

  انجام فیزیوتراپی در منزل با کادر مجرب و سابقه بیش از 5 سال کار HOME CAER تنها با یک تماس 

  شعبه مرکزی : 02177090019 

  شعبه شمال شهر :021229612

  فیزیوتراپی در منزل شهرك غرب, فیزیوتراپی در منزل جردن, فیزیوتراپی در منزل سعادت آباد, فیزیوتراپی در منزل شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل غرب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده آجودانیه, فیزیوتراپی در منزل محدوده آذربایجان, فیزیوترپی  در منزل محدوده آرارات, تزریقات در منزل محدوده آرژانتین, فیزیوتراپی در منزل محدوده آزاد شهر, فیزیوتراپی در منزل محدوده  احتشامیه, فیزیوتراپی در منزل محدوده اختیاریه, تزریقات در منزل محدوده ارامنه, تزریقات در منزل محدوده ارم, تزریقات در منزل محدوده استاد معین, تزریقات در منزل محدوده استخر, تزریقات در منزل محدوده اسفندیاری, تزریقات در منزل محدوده اسلام آباد, تزریقات در منزل محدوده اسلامشهر, تزریقات در منزل محدوده اسکندری, تزریقات در منزل محدوده افسریه, تزریقات در منزل محدوده المهدی, تزریقات در منزل محدوده امام حسین, تزریقات در منزل محدوده امام زاده قاسم, تزریقات در منزل محدوده امانیه, تزریقات در منزل محدوده امیر بهادر, تزریقات در منزل محدوده امیریه, تزریقات در منزل محدوده اندیشه, تزریقات در منزل محدوده اوقاف, تزریقات در منزل محدوده اوین, تزریقات در منزل محدوده اکباتان, تزریقات در منزل محدوده ایرانشهر, تزریقات در منزل محدوده بازار, تزریقات در منزل محدوده باغ آذری, تزریقات در منزل محدوده باغ رضوان, تزریقات در منزل محدوده باقرخان, تزریقات در منزل محدوده بریانک, تزریقات در منزل محدوده بلوارکشاورز, تزریقات در منزل محدوده بهاران, تزریقات در منزل محدوده بهارستان, تزریقات در منزل محدوده بهجت آباد, تزریقات در منزل محدوده بهمن یار, تزریقات در منزل محدوده بوستان ولایت, تزریقات در منزل محدوده بومهن, تزریقات در منزل محدوده تهران نو, تزریقات در منزل محدوده تهران ویلا, تزریقات در منزل محدوده تهرانسر, تزریقات در منزل محدوده جماران, تزریقات در منزل محدوده جمالزاده, تزریقات در منزل محدوده جمشیدیه, تزریقات در منزل محدوده جنت آباد, تزریقات در منزل محدوده جوادیه, تزریقات در منزل محدوده جوانمرد قصاب, تزریقات در منزل محدوده حسن آباد, تزریقات در منزل محدوده حشمتیه, تزریقات در منزل محدوده حکیمیه, تزریقات در منزل محدوده خانی آباد, تزریقات در منزل محدوده خزانه, تزریقات در منزل محدوده خلیج فارس, تزریقات در منزل محدوده خورین, تزریقات در منزل محدوده دارآباد, تزریقات در منزل محدوده دانشگاه تهران, تزریقات در منزل محدوده دبستان, تزریقات در منزل محدوده دربند, تزریقات در منزل محدوده دردشت, تزریقات در منزل محدوده دروازه شمیران, تزریقات در منزل محدوده دروس, تزریقات در منزل محدوده درکه, تزریقات در منزل محدوده دریان نو, تزریقات در منزل محدوده دزاشیب, تزریقات در منزل محدوده ده ونک, تزریقات در منزل محدوده دهکده المپیک, تزریقات در منزل محدوده دولاب, تزریقات در منزل محدوده دولت آباد, تزریقات در منزل محدوده دیلمان جنوبی, تزریقات در منزل محدوده رباط کریم, تزریقات در منزل محدوده رودهن, تزریقات در منزل محدوده زرگنده, تزریقات در منزل محدوده زهتابی, تزریقات در منزل محدوده زینبیه, تزریقات در منزل محدوده سازمان آب, تزریقات در منزل محدوده سازمان برنامه, تزریقات در منزل محدوده ستارخان, تزریقات در منزل محدوده سرسبز, تزریقات در منزل محدوده سعدآباد, تزریقات در منزل وده سلسبیل, تزریقات در منزل محدوده سلیمانیه, تزریقات در منزل محدوده سنگلج, تزریقات در منزل محدوده سهروردی, تزریقات در منزل محدوده سوهانک, تزریقات در منزل محدوده شادآباد, تزریقات در منزل محدوده شادمان, تزریقات در منزل محدوده شاهین, تزریقات در منزل محدوده شاپور, تزریقات در منزل محدوده شریف آباد, تزریقات در منزل محدوده شمس آباد, تزریقات در منزل محدوده شمیران نو, تزریقات در منزل محدوده شهر ری, تزریقات در منزل محدوده شهر زیبا, تزریقات در منزل محدوده شهر قدس, تزریقات در منزل محدوده شهرآرا, تزریقات در منزل محدوده شهران, تزریقات در منزل محدوده شهرک آزادی, تزریقات در منزل محدوده شهرک آسمان, تزریقات در منزل محدوده شهرک آپادانا, تزریقات در منزل محدوده شهرک ابوذر, تزریقات در منزل محدوده شهرک ارغوان, تزریقات در منزل محدوده شهرک استقلال, تزریقات در منزل محدوده شهرک امام خمینی, تزریقات در منزل محدوده شهرک امید, تزریقات در منزل محدوده شهرک امیرالمومنین, تزریقات در منزل محدوده شهرک انصار, تزریقات در منزل محدوده شهرک بخارایی, تزریقات در منزل محدوده شهرک بعثت, تزریقات در منزل محدوده شهرک تختی, تزریقات در منزل محدوده شهرک دانشگاه, تزریقات در منزل محدوده شهرک دریا, تزریقات در منزل محدوده شهرک رضوان, تزریقات در منزل محدوده شهرک رضویه, تزریقات در منزل محدوده شهرک شاهین, تزریقات در منزل محدوده شهرک شریعتی, تزریقات در منزل محدوده شهرک شریفی, تزریقات در منزل محدوده شهرک شهربانی, تزریقات در منزل محدوده شهرک شهرداری, تزریقات در منزل محدوده شهرک شهید مفتح, تزریقات در منزل محدوده شهرک شوش, تزریقات در منزل محدوده شهرک صادقیه, تزریقات در منزل محدوده شهرک صد دستگاه, تزریقات در منزل محدوده شهرک طالقانی, تزریقات در منزل محدوده شهرک عباسپور, تزریقات در منزل محدوده شهرک عباسی, تزریقات در منزل محدوده شهرک غزالی, تزریقات در منزل محدوده شهرک فاطمه الزهرا, تزریقات در منزل محدوده شهرک فردوسی, تزریقات در منزل محدوده شهرک فرهنگیان, تزریقات در منزل محدوده شهرک فرهنگیان غرب, تزریقات در منزل محدوده شهرک قدس, تزریقات در منزل محدوده شهرک محلاتی, تزریقات در منزل محدوده شهرک مسلمین, تزریقات در منزل محدوده شهرک نفت, تزریقات در منزل محدوده شهرک هجرت, تزریقات در منزل محدوده شهرک والفجر, تزریقات در منزل محدوده شهرک ولیعصر, تزریقات در منزل محدوده شهرک ویلاشهر, تزریقات در منزل محدوده شهرک پارس, تزریقات در منزل محدوده شهرک پاسداران, تزریقات در منزل محدوده شهرک پرواز, تزریقات در منزل محدوده شهرک چشمه, تزریقات در منزل محدوده شهرک ژاندارمری, تزریقات در منزل محدوده شهرک کاظمیه, تزریقات در منزل محدوده شهرک کمالی, تزریقات در منزل محدوده شهرک کوهسار, تزریقات در منزل محدوده شهرک کیانشهر, تزریقات در منزل محدوده شهرک گلستان, تزریقات در منزل محدوده شهرک گلها, تزریقات در منزل محدوده شهریار, تزریقات در منزل محدوده شکوفه, تزریقات در منزل محدوده شیان, تزریقات در منزل محدوده شیخ الرئیس, تزریقات در منزل محدوده شیخ هادی, تزریقات در منزل محدوده شیرازی, تزریقات در منزل محدوده ضرابخانه, تزریقات در منزل محدوده طالقانی, تزریقات در منزل محدوده طرشت, تزریقات در منزل محدوده ظهیرآباد, تزریقات در منزل محدوده عبدل آباد, تزریقات در منزل محدوده عشرت آباد, تزریقات در منزل محدوده علم وصنعت, تزریقات در منزل محدوده علی آباد, تزریقات در منزل محدوده فدک, تزریقات در منزل محدوده فرح آباد, تزریقات در منزل محدوده فرحزاد, تزریقات در منزل محدوده فرودگاه مهرآباد, تزریقات در منزل محدوده فشم, تزریقات در منزل محدوده فلاح, تزریقات در منزل محدوده قرچک, تزریقات در منزل محدوده قزل قلعه, تزریقات در منزل محدوده قصر, تزریقات در منزل محدوده قصر فیروزه, تزریقات در منزل محدوده قلعه فتح آباد, تزریقات در منزل محدوده قلهک, تزریقات در منزل محدوده قنات کوثر, تزریقات در منزل محدوده قیامدشت, تزریقات در منزل محدوده لواسان, تزریقات در منزل محدوده لویزان, تزریقات در منزل محدوده مبارک آباد, تزریقات در منزل محدوده مجیدآباد, تزریقات در منزل محدوده مجیدیه, تزریقات در منزل محدوده محموديه, تزریقات در منزل محدوده مرادآباد, تزریقات در منزل محدوده مرزداران, تزریقات در منزل محدوده مسعودیه, تزریقات در منزل محدوده مشیریه, تزریقات در منزل محدوده ملک آباد, تزریقات در منزل محدوده منصوریه, تزریقات در منزل محدوده منظریه, تزریقات در منزل محدوده منیریه, تزریقات در منزل محدوده مهران, تزریقات در منزل محدوده مولوی, تزریقات در منزل محدوده میدان آزادی, تزریقات در منزل محدوده میدان انقلاب, تزریقات در منزل محدوده نارمک, تزریقات در منزل محدوده نازی آباد, تزریقات در منزل محدوده نظام آباد, تزریقات در منزل محدوده نعمت آباد, تزریقات در منزل محدوده نواب, تزریقات در منزل محدو

  برچسب‌ها: ویزیت دکتر در خانه, ویزیت پزشک در خانه, ویزیت متخصص عفونی در خانه, رادیولوژی در خانه, رادیولوژی در منزل

 • ویزیت پزشک در منزل 02122961271

  شما میتوانید با یک تماس تلفنی تیم پزشکی مجرب را بر بالین بیمار خود بخواهید ، این تیم شامل پزشک و پرستار با تجربه با کلیه امکانات معاینه و درمان و دارو بر بالین بیمار حاضرمیگردند این تیم ها در مناطق مختلف شهر بصورت استندبای منتظر تماس شما هستند محل استقرار این تیم ها در محدوده رسالت ، نارمک ، تهرانپارس ، مجیدیه ، شمس آباد ، اقدسیه ، نیاوران ، پاسداران و تجریش و مناطق مرکزی و شمال شهر حضور دارند و شما با تماس با هریک از خطوط مرکز 02122961271 و 02177090019 و 02188343500 به اپراتور اطلاعات بیمار خود را میدهید و اپراتور هم طی چند دقیقه آدرس و مشخصات بیمار را به تیم پزشکی نزدیک محل سکونت شما گزارش میدهد.

   

  فیزیوتراپی در منزل 02122961271

  ویزیت پزشک در منزل

  ارایه خدمات درمانی در منزل - حکیم برتر 02177090019

   

   


  ویزیت در منزل ،ویزیتپزشک در منزل  استخدام  پزشک در منزل، استخدام  پرستار در منزل  ،درمان زخم بستر در منزل، فیزیوتراپی در منزل، رادیوگرافی در منزل،گرفتن گرافی در منزل،رادیولوژی در منزل،زخم بستر،گرفتن نوار قلب در منزل،طب سوزني در منزل،گرفتن ECG در منزل، فروش تجهیزات پزشکی،اعزام فوق تخصص به منزل،ویزیت فوق تخصص در منزل،ویزیت پزشک متخصص در منزل،اعزام متخصص به منزل،ویزیت پزشک عمومی در منزل،اعزام پزشگ عمومی به منزل  ،انجام رادیوگرافی در منزل،انجام سونوگرافی در منزل، ،گرفتن اکو در منزل،  ، گرفتن اکو کاردیوگرافی در منزلکاردرمانی در منزل،گفتار درمانی در منزل، انجام کلیه آزمایشات خونفیزیوتراپی در منزل ،درمان زخم بستر در منزل،پذیرش از انواع بیمارستان های خصوصی و دولتی،مـــشاوره تـــلفـنــــی پـــزشـــکی

  ویزیت پزشک در منزل اعزام آمبولانس,اعزام پزشک به منزل, انجامویزیت پزشک در منزل,پزشک در منزلجردن,ویزیت پزشک در منزلسعادت آباد,پزشک در منزلشرق تهران,ویزیت پزشک در منزلغرب تهران,پزشک در منزلمحدوده آجودانیه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده آذربایجان,ویزیت پزشک در منزلمحدوده آرارات,پزشک در منزلمحدوده آرژانتین,ویزیت پزشک در منزلمحدوده آزاد شهر, پزشک در منزلمحدوده آهنگ,پزشک در منزلمحدوده ابراهیم آباد,ویزیت پزشک در منزلمحدوده ابوذر,پزشک در منزلمحدوده احتشامیه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده اختیاریه,پزشک در منزلمحدوده ارامنه,پزشک در منزلمحدوده استاد معین,ویزیت پزشک در منزلمحدوده استخر,پزشک در منزلمحدوده اسفندیاری, پزشک در منزلمحدوده اسلامشهر,ویزیت پزشک در منزلمحدوده اسکندری, پزشک در منزلمحدوده افسریه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده المهدی,پزشک در منزلمحدوده امام حسین,ویزیت پزشک در منزلمحدوده امام زاده قاسم,پزشک در منزلمحدوده امانیه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده امیر بهادر, پزشک در منزلمحدوده امیریه, پزشک در منزلمحدوده اوقاف,ویزیت پزشک در منزلمحدوده اوین,پزشک در منزلمحدوده اکباتان,ویزیت پزشک در منزلمحدوده ایرانشهر،ویزیت پزشک در منزلمحدوده باغ آذری,پزشک در منزلمحدوده باغ رضوان, ویزیت پزشک در منزلمحدوده باقرخان,پزشک در منزلمحدوده بریانک,ویزیت پزشک در منزلمحدوده بلوارکشاورز,پزشک در منزلمحدوده بهاران,ویزیت پزشک در منزلمحدوده بهارستان,پزشک در منزلمحدوده بهجت آباد,ویزیت پزشک در منزلمحدوده بهمن یار,پزشک در منزلمحدوده بوستان ولایت,پزشک در منزلمحدوده تهران نو,ویزیت پزشک در منزلمحدوده تهران ویلا, پزشک در منزل ، ویزیت پزشک در منزلمحدوده جماران,پزشک در منزلمحدوده جمالزاده,ویزیت پزشک در منزلمحدوده جمشیدیه,پزشکدر منزلمحدوده جنت آباد،ویزیت پزشک در منزلمحدوده حسن آباد,پزشک در منزلمحدوده حشمتیه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده حکیمیه, پزشک در منزلمحدوده خانی آباد,ویزیت پزشک در منزل,ویزیت پزشک در منزلمحدوده خورین,پزشک در منزلمحدوده دارآباد,ویزیت پزشک در منزلمحدوده دانشگاه تهران,پزشک در منزلمحدوده دبستان,ویزیت پزشک در منزلمحدوده دربند,پزشک در منزلمحدوده دردشت, ویزیت پزشک در منزل محدوده دروازه شمیران,پزشک در منزلمحدوده دروس, ویزیت پزشک در منزلمحدوده درکه,پزشک در منزلمحدوده دریان نو, ویزیت پزشک در منزل محدوده دزاشیب,پزشک در منزلمحدوده ده ونک,ویزیت پزشک در منزلمحدوده دهکده المپیک,پزشک در منزلمحدوده دولاب,ویزیت پزشکدر منزل محدوده دولت آباد,پزشک در منزلمحدوده دیلمان جنوبی,پزشک در منزلمحدوده رودهن,ویزیت پزشک در منزلمحدوده زرگنده,پزشک در منزلمحدوده زهتابی, ویزیت پزشک در منزل محدوده زینبیه,پزشک در منزلمحدوده سازمان آب,ویزیت پزشک در منزلمحدوده سازمان برنامه,پزشک در منزلمحدوده ستارخان, ویزیت پزشکدر منزلمحدوده سرسبز,پزشک در منزلمحدوده سعدآبادویزیت پزشک در منزلاعزام آمبولانس, اعزام پزشک به منزل, انجام ویزیت پزشک در منزل,پزشک در منزلجردن,ویزیت پزشک  در منزلسعادت آباد,پزشک در منزلشرق تهران,ویزیت پزشک در منزلغرب تهران,پزشک در منزلمحدوده آجودانیه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده آذربایجان,پزشک در منزلمحدوده آذری, ویزیت پزشک در منزل محدوده آرارات,پزشک در منزلمحدوده آرژانتین, ویزیت پزشک در منزل محدوده آزاد شهر,پزشک در منزلمحدوده آهنگ,پزشک در منزلمحدوده ابراهیم آباد, ویزیت پزشک در منزل محدوده ابوذر,پزشک در منزل محدوده احتشامیه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده اختیاریه,پزشک در منزلمحدوده ارامنه, ویزیت پزشک در منزل محدوده ارم,پزشک در منزلمحدوده استاد معین, ویزیت پزشک در منزل محدوده استخر,پزشک در منزلمحدوده اسفندیاری,ویزیت پزشک در منزلمحدوده اسلام آباد,پزشک در منزلمحدوده اسلامشهر, ویزیت پزشک در منزل محدوده اسکندری,پزشک در منزلمحدوده افسریه, ویزیت پزشک در منزل محدوده المهدی,پزشک در منزلمحدوده امام حسین,ویزیت پزشک در منزلمحدوده امام زاده قاسم,پزشک در منزلمحدوده امانیه, ویزیت پزشک در منزل محدوده امیر بهادر,پزشک در منزلمحدوده امیریه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده اندیشه,پزشک در منزلمحدوده اوقاف,ویزیت پزشک در منزل محدوده اوین,پزشک در منزلمحدوده اکباتان, ویزیت پزشک در منزل محدوده ایرانشهر,پزشک در منزلمحدوده بازار, ویزیت پزشک در منزل محدوده باغ آذری,پزشک در منزلمحدوده باغ رضوان, ویزیت پزشک در منزل محدوده باقرخان,پزشک در منزلمحدوده بریانک,ویزیت پزشک در منزلمحدوده بلوارکشاورز,پزشک در منزلمحدوده بهاران, ویزیت پزشک در منزل محدوده بهارستان,پزشک در منزلمحدوده بهجت آباد,ویزیت پزشک در منزلمحدوده بهمن یار,پزشک در منزلمحدوده بوستان ولایت, ویزیت پزشکدر منزلمحدوده بومهن,پزشک در منزلمحدوده تهران نو,ویزیت پزشک در منزلمحدوده تهران ویلا,پزشک در منزلمحدوده تهرانسر,ویزیت پزشک در منزلمحدوده جماران,پزشک در منزلمحدوده جمالزاده,ویزیت پزشک در منزلمحدوده جمشیدیه, پزشکدر منزلمحدوده جنت آباد,ویزیت پزشک در منزلمحدوده جوادیه,پزشک در منزلمحدوده جوانمرد قصاب,ویزیت پزشک در منزلمحدوده حسن آباد,پزشک در منزلمحدوده حشمتیه,ویزیت پزشک در منزلمحدوده حکیمیه,پزشک در منزلمحدوده خانی آباد,ویزیت پزشک در منزلمحدوده خزانه,پزشک در منزلمحدوده خلیج فارس, ویزیت پزشک در منزل محدوده خورین,پزشک در منزلمحدوده دارآباد, ویزیت پزشک در منزل محدوده دانشگاه تهران,پزشک در منزلمحدوده دبستان,ویزیت پزشک در منزلمحدوده دربند,پزشک در منزلمحدوده دردشت,ویزیت پزشک در منزلمحدوده دروازه شمیران,پزشک در منزلمحدوده دروس, ویزیت پزشک در منزلمحدوده درکه,پزشک در منزلمحدوده دریان نو,ویزیت پزشک در منزلمحدوده دزاشیب,پزشک در منزلمحدوده ده ونک,ویزیت پزشک در منزلمحدوده دهکده المپیک,پزشک در منزلمحدوده دولاب,ویزیت پزشکدر منزل محدوده دولت آباد,پزشک در منزلمحدوده دیلمان جنوبی,ویزیت پزشک در منزلمحدوده رباط کریم,پزشک در منزلمحدوده رودهن,ویزیت پزشک در منزلمحدوده زرگنده,پزشک در منزلمحدوده زهتابی,ویزیت پزشک در منزلمحدوده زینبیه,پزشک در منزلمحدوده سازمان آب, ویزیت پزشکدر منزل سرسبز,

  ویزیت پزشک در منزل 021229612710

  خدمات پاراکلینیکی